XXIV Kongres Kadry – Pracować inaczej! Ale jak?

Żyjemy w szybko zmieniającej się rzeczywistości biznesowej, która nie wydaje się być zbyt optymistyczna. Ekonomiści coraz odważniej piszą o długotrwałej stagnacji i wyhamowaniu dynamizmu gospodarczego. Modele biznesowe, jakie sprawdzały się lepiej lub gorzej jeszcze kilka lat temu, przestają funkcjonować, coraz więcej symptomów wskazuje też na to, iż wyczerpują się także dotychczasowe modele zarządzania ludźmi w firmie. Praca dla wielu osób jest obowiązkiem, a nie wyzwaniem, a osiąganie celów koniecznością, a nie realizowaniem własnych ambicji. A przecież źródłem zaangażowania pracowników i ich wysokiej efektywności jest wiara, że to co robią ma sens. Jak nadać sens pracy w nieprzewidywalnym i zmieniającym, się świecie, czy jest to możliwe, czy pozwoli na osiąganie dotychczasowych korzyści biznesowych?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

XXIV Kongres Kadry – Pracować inaczej! Ale jak?

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

2016-11-07 - 2016-11-09


Frederic Laloux, autor książki „Pracować inaczej” - która stała się inspiracją do jesiennego Kongresu Kadry – udowadnia że tak i pokazuje jak. Uczestnicy i prelegenci kongresu dyskutować będą o przyszłości, jaka czeka współczesne modele zarządzania biznesem i ludźmi w kontekście kryzysu wartości i modeli zarządzania, którego wszyscy doświadczamy. Wśród zaproszonych gości między innymi:

Magnus Lindkvist – jeden z najbardziej znanych na świecie mówców w temacie nowych trendów i prognozowania przyszłości,
prof. Jerzy Hausner - polski polityk i ekonomista,
Beata Stelmach – prezes zarządu General Electric Polska i kraje bałtyckie,
Krystyna Boczkowska - prezes zarządu Robert Bosch,
Roman Wieczorek – wiceprezes wykonawczy zarządu Grupa Skanska AB w Sztokholmie
a także Joanna Klimas – jedna z najbardziej wpływowych projektantek mody i Kinga Baranowska – himalaistka.

Wspólnie postaramy się odpowiedzieć na pytanie, które jest jednocześnie hasłem przewodnim kongresu: Pracować inaczej! Ale jak?

7-9 listopada 2016 roku - Warszawa, Centrum Nauki Kopernik
Organizator: Nowoczesna Firma
Więcej informacji na stronie: kongreskadry.pl

Do zobaczenia na Kongresie!
Marcin Piotrowski
menedżer sprzedaży
Tel. 22 314 14 16
marcin.piotrowski@nf.pl

Wszystkich zainteresowanych tematyką HR zapraszamy także do pobrania bezpłatnego poradnika. Przeczytaj e-booka, i poznaj innowacyjne wdrożenia firm – laureatów i finalistów III edycji konkursu HR INNOVATOR 2016. - Jak zarządzają ludźmi najbardziej innowacyjne działy HR?

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.