Wyłoniono najlepszych Telemarketerów Roku

W tym roku do konkursu Telemarketer Roku organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego SMB zgłosiła się rekordowa liczba osób - aż 180 konsultantów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wyłoniono najlepszych Telemarketerów Roku

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

1 lip 2014 11:16


Jak przyznaje jury składające się z ekspertów w dziedzinie telesprzedaży i obsługi klienta, poziom tegorocznej edycji konkursu był bardzo wysoki, a konsultanci zaczynają być coraz bardziej świadomi swojego zawodu i traktować telemarketing jako profesję, a nie pracę dorywczą.

Czytaj też: "Dzwonię do pana, pani" to słynne słowa Janusza Weissa i dwóch milionów Polaków, którzy pracowali "na słuchawce"

Telemarketerzy startowali w sześciu kategoriach. W tym roku, w przeciwieństwie do zeszłorocznej edycji, wyłoniono zwycięzców w każdej z nich, co również pokazuje lepszą jakość nadesłanych zgłoszeń i przeprowadzonych rozmów. Do drugiego etapu przeszło 29 konsultantów, którzy przez trzy dni w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB prezentowali swoje umiejętności przed gronem ekspertów.

- Tegoroczna edycja konkursu bardzo pozytywnie nas zaskoczyła, nie tylko ze względu na liczbę zgłoszeń, ale przede wszystkim ze względu na bardzo wysoki poziom uczestników. Rośnie znaczenie umiejętności telemarketerów i wzmocnienie wizerunku konsultantów telefonicznych. Mam nadzieję, że takie wydarzenia jak nasz konkurs przyczynią się do lepszego odbioru tego zawodu, a pracowników tej branży zmotywują do jeszcze lepszej pracy - mówi prezes SMB Maciej Wielkopolan.

Czytaj też: Wielkopolan: Pracownicy call center zasługują na większy szacunek

Zwycięzcy szóstej edycji konkursu Telemarketer Roku to:

• Karolina Guzowska, Sitel Polska, w kategorii Sprzedaż Inbound:
• Dominik Haak, Arvato Services, Sprzedaż Outbound
• Patrycja Taflińska, Centrum Bankowości Bezpośredniej, Obsługa Klienta
• Katarzyna Muszalska, Bank BPH, Windykacja
• Piotr Lupa, Alior Bank, Inne Projekty
• Michał Mirończuk, Bank BPH, Help Desk

Nagrodę wyróżnienia otrzymało siedmiu konsultantów:

• Anna Hyżyk, Intrum Justitia, w kategorii Windykacja
• Magdalena Król, Centrum Bankowości Bezpośredniej, Inne Projekty

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.