PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Wybudują mieszkania dla pracowników Kronospanu

  • Autor: PAP/JS
  • 24 wrz 2019 18:23

Podpisano pierwsze porozumienie zakładające wybudowanie mieszkań dla pracowników jednego z inwestorów w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej - podała KSSE.

Wybudują mieszkania dla pracowników Kronospanu
Adobe Stock
REKLAMA
  • Pierwsze mieszkania w ramach programu partnerzy porozumienia wybudują dla nowych pracowników firmy Kronospan, na terenie Strzelec Opolskich.
  • Sygnatariusze porozumienia opracują również zasady finansowania inwestycji i rekrutacji pracowników do programu oraz korzystania przez nich z wybudowanych mieszkań.
  • O aktualnych wymaganiach rynku pracy będą rozmawiać uczestnicy debaty "Rynek pracy", która odbędzie się 25 września podczas VI Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku.

"W lipcu tego roku ogłosiliśmy nabór na partnera do nowego, pilotażowego programu Pracownik+Mieszkanie+, a dziś podpisaliśmy już pierwsze porozumienie o wspólnej jego realizacji z naszym inwestorem, firmą Kronospan SA i gminą Strzelce Opolskie" - poinformował prezes Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Janusz Michałek.

Pierwsze mieszkania w ramach programu partnerzy porozumienia wybudują dla nowych pracowników firmy Kronospan, na terenie Strzelec Opolskich. Sygnatariusze mają teraz miesiąc na ustalenie harmonogramu dalszych działań i szczegółowych warunków realizacji inwestycji, w tym określenie jej lokalizacji.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wiadomo już, że przedsiębiorca przeznaczy na ten cel co najmniej 2,6 mln zł. "Zobowiązaliśmy się, na mocy porozumienia z KSSE i gminą, że w ramach projektu wybudujemy co najmniej 50 mieszkań dla pracowników firmy" - zadeklarowała Joanna Jodłowska z Kronospan.

Sygnatariusze porozumienia opracują również zasady finansowania inwestycji i rekrutacji pracowników do programu oraz korzystania przez nich z wybudowanych mieszkań. W ciągu zadeklarowanych 30 dni KSSE i partnerzy wypracują też warunki zarządzania wybudowanym budynkiem mieszkalnym, z uwzględnieniem zasad programu oraz wkładem finansowym każdej ze stron.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Wybudują mieszkania dla pracowników Kronospanu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA