Work Service z prestiżową nagrodą

Grupa PKP, Jarosław Pawluk i Track Tec, PKN Orlen i Jacek Krawiec, Work Service, REC Global, Budimex, Towarowa Giełda Energii, Bank Gospodarstwa Krajowego, Janusz Lewandowski, Jerzy Buzek i Leszek Miller - wyróżnieni tytułem "Tego, który zmienia polski przemysł".
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Work Service z prestiżową nagrodą

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl (Katarzyna Walterska)

wnp.pl

18 lut 2014 8:48


Już po raz czternasty redakcja Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl wraz z wydawcą - Grupą PTWP - nadała honorowe tytuły "Tego, który zmienia polski przemysł" - jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień przyznawanych przez polskie media gospodarcze. Uroczysta gala odbyła się w warszawskim hotelu Sheraton. Swoją obecnością uświetnił ją wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński.

- Laureatami tych prestiżowych wyróżnień są od lat osoby, instytucje i przedsiębiorstwa, które miały znaczący wpływ na pozytywne zmiany w polskim przemyśle i przyczyniły się do rozwoju całej gospodarki. W tym roku w gronie nominowanych znalazły się zarówno duże firmy z olbrzymim potencjałem, jak i mniejsze, innowacyjne i dynamiczne podmioty, oraz wydarzenie, które zmieniło nasz kraj - mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP.

Wyróżnienie za zbudowanie poprzez udane akwizycje i stałe poszerzanie kompetencji dominującej pozycji na rynku HR w Europie Centralnej i skuteczne konkurowanie z globalnymi potentatami przypadło Work Service.

W ciągu dwunastu lat działalności Work Service przeszedł drogę od lokalnej firmy rekrutującej pracowników tymczasowych do sieci handlowych, poprzez firmę zapewniającą nowoczesne modele outsourcingu pracowniczego dla największych firm produkcyjnych, do pozycji eksperta i doradcy na rynku usług personalnych.

 Work Service współpracuje z ponad 2000 firm, a blisko 250 tysięcy osób rocznie znajduje za jego pośrednictwem zatrudnienie. Po trzech kwartałach 2013 r. przychody Grupy zamknęły się kwotą blisko 649 mln zł. W 2014 r. Grupa może osiągnąć przychody rzędu 2 mld zł.

- Jesteśmy firmą stworzoną przez ludzi i dla ludzi. Polska dysponuje ogromnym kapitałem, jest nim kapitał ludzki - powiedział Tomasz Misiak, prezydent rady nadzorczej Work Service.

- Będziemy dążyć do tego, aby w niedługim czasie 10 mln Polaków miało dzięki nam pracę - podkreślił Tomasz Hanczarek, prezes Work Service, odbierając wyróżnienie.

 Grupa Kapitałowa Work Service stała się największą firmą nie tylko na polskim rynku usług HR, ale także liderem sektora usług personalnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Po licznych akwizycjach Work Service prowadzi (poza Polską) działalność w Czechach, na Słowacji, w Rosji, w Niemczech, Turcji, Rumunii i na Ukrainie.

Więcej: wnp.pl Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.