PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Work Service sprzedaje udziały w spółce Prohumán 2004

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 30 wrz 2021 21:43

Ciąg dalszy zmian w Work Service. Firma podała w komunikacie, że negocjuje sprzedaż wszystkich swoich udziałów - stanowiących 80,22 proc. kapitału zakładowego - w spółce zależnej Prohumán 2004.

Work Service sprzedaje udziały w spółce Prohumán 2004
WS wystąpiła do banków kredytujących o wyrażenie zgody na ewentualne przeprowadzenie transakcji. (Fot. materiały prasowe)
REKLAMA

Jak możemy przeczytać w komunikacie, WS wystąpiła do banków kredytujących o wyrażenie zgody na ewentualne przeprowadzenie transakcji. Spółka zaznaczyła, że dokonanie sprzedaży jest uzależnione od wynegocjowania przez strony satysfakcjonujących warunków transakcji.

- Zawarcie umowy sprzedaży udziałów w Prohuman, przy założeniu pomyślnego przebiegu negocjacji, będzie warunkowane uzyskaniem wszelkich niezbędnych pozwoleń wynikających z przepisów z prawa spółek handlowych oraz wynikających z umów - możemy przeczytać w komunikacie.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Podała też, że  przekazanie informacji zostało opóźnione przez spółkę 9 czerwca 2021 r. Obecnie publikacja ma miejsce w związku z ustaleniami w zakresie konieczności zastosowania standardów rachunkowości nakazujących ujawnienie zamierzonej sprzedaży udziałów w Prohumán, jako aktywów przeznaczonych do zbycia, w półrocznym sprawozdaniu finansowym, które planowo zostanie opublikowane dnia 30 września 2021 r.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Work Service sprzedaje udziały w spółce Prohumán 2004

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA