Wielkopolskie Gepardy Biznesu rozdane

Pierwszego sierpnia rozstrzygnięto konkurs Gepardy Biznesu. W ramach inicjatywy analizie poddano wyniki finansowe wielkopolskich przedsiębiorstw. Te, które mogły pochwalić się najwyższym wzrostem wartości w latach 2011-2012 otrzymały prestiżową nagrodę.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wielkopolskie Gepardy Biznesu rozdane

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

13 sie 2013 11:17


Celem organizowanego od 2008 roku konkursu jest wyłanianie i promowanie najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw i banków spółdzielczych. Kategorią braną pod uwagę przy wyborze laureatów jest wzrost ich wartości rynkowej. W tegorocznej edycji przeanalizowano wyniki 3965 wielkopolskich przedsiębiorstw, jednak tylko 721 firm spełniło warunki konieczne do wygrania Geparda.

Aby otrzymać wyróżnienie firmy musiały wykazać, że w latach 2011-2012 osiągnęły co najmniej 10 proc. wzrost wartości rynkowej, każdego roku osiągnęły przynajmniej milion zł przychodów, wykazały zysk netto, a wartość ich kapitału była dodatnia .

- Wygrana w konkursie jest niewątpliwie wielkim powodem do dumy dla wszystkich laureatów. - podkreśla Andrzej Piasecki prezes Agencji Pracy Uniapol. - Gepardy Biznesu pokazują, że mimo niekorzystnych warunków ekonomicznych, dzięki ciężkiej pracy i konsekwencji można wciąż piąć się w górę, nawet na tak trudnym rynku jak rynek pracy, na którym działa nasza firma.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.