×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Wicepremier Mateusz Morawiecki szuka inwestorów w Londynie

  • Autor: PAP/GP
  • 26 lip 2017 8:26

Wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki spotka się w środę (26 lipca) w Londynie z inwestorami finansowymi i biznesowymi. Jak poinformował wicepremier, będzie z nimi rozmawiał m.in. o wzroście gospodarczym Polski i jego perspektywach, zachęcając do inwestycji w naszym kraju.

Wicepremier Mateusz Morawiecki szuka inwestorów w Londynie
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

- W Londynie odbędę kilka spotkań, które zorganizował Bloomberg, w tym m.in. z inwestorami. Będę także rozmawiał z brytyjskimi mediami, m.in. z Bloombergiem czy Financial Times - powiedział wicepremier.

Jak tłumaczy, to kolejne spotkanie w ramach serii rozmów z inwestorami finansowymi, biznesowymi, funduszami inwestycyjnymi, bankami inwestycyjnymi, komercyjnymi, funduszami private equity, emerytalnymi, inwestycyjnymi czy też z przedsiębiorstwami.

- Spodziewam się po tej wizycie w Londynie kolejnych inwestycji w Polsce, ponieważ wszystkie dotychczasowe wizyty były bardzo udane z punktu widzenia pozyskania inwestorów, ich zainteresowania Polską czy tworzenia nowych projektów - powiedział Mateusz Morawiecki. Dodał, że spodziewa się przypieczętowania dobrych negocjacji.

- Chcę też opowiedzieć o charakterystyce wzrostu gospodarczego Polski, o perspektywach tego wzrostu - to jest to, co bardzo interesuje inwestorów. A także o sytuacji gospodarczej, o rozwoju infrastruktury, o eksporcie, innowacjach oraz o sytuacji społecznej i politycznej związanej również z ostatnimi wydarzeniami - powiedział wicepremier.

Jeszcze w środę Mateusz Morawiecki wraca do Polski.

 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Wicepremier Mateusz Morawiecki szuka inwestorów w Londynie

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA