PARTNERZY PORTALU

Wektory 2022 wręczone. Wśród laureatów prezydent Ukrainy

  • km
  • 16 sty 2023 10:39

Po raz dwudziesty pierwszy Pracodawcy RP wręczyli Wektory. Statuetki trafiają do przedstawicieli świata biznesu, polityki, kultury i mediów, które w szczególny sposób wpływają na rozwój polskiej gospodarki, wskazują nowatorskie rozwiązania oraz przyczyniają się do rozwoju społecznego i kulturalnego w Polsce.

Wektory 2022 wręczone. Wśród laureatów prezydent Ukrainy
Gala Wektory 2022 (fot. Pracodawcy RP/Twitter)
REKLAMA

Nagrody wręczane są od 2022 roku. Statuetki w tym roku trafiły do siedmiu laureatów. Wyróżnienie otrzymali:

- Artur Czepczyński - za działalność biznesową i osobiste finansowe zaangażowanie stawiające na pierwszym miejscu dobro człowieka, jego rozwój i edukację od najmłodszych lat

- prof. Mateusz Hołda z Collegium Medicum Uniwerystetu Jagielońskiego - za ponadprzeciętne dokonania w świecie nauki i wyznaczenie własnej ścieżki rozwoju, za bycie najmłodszym w historii Polski naukowcem z tytułem profesora.

- Michał Mierzejewski, prezes Philip Morris Polska i Kraje Bałtyckie - za wdrażanie technologicznych innowacji, mających na celu pozytywną zmianę społecznych trendów i stworzenie Polski bez dymu papierosowego.

- Marian Owerko, prezes FoodWell - za nowe ścieżki rozwoju dla pracowników i całego przedsiębiorstwa oraz za osobisty wkład w popularyzację zdrowego żywienia, połączenie innowacji i ekologii z wieloletnią tradycją firmy oraz branży spożywczej.

- MSD Polska - za intensywne działania badawczo-rozwojowe nieustannie wspierające system ochrony zdrowia w Polsce.

- PolRegio - za tworzenie rozbudowanej sieci połączeń kolejowych i umożliwienie sprawnego dotarcia wszędzie tam, gdzie jest potrzeba.

- Velux - za wyznaczanie najwyższych standardów w zakresie wdrażania strategii zrównoważonego rozwoju oraz za tworzenie użytecznych, nowoczesnych i przyjaznych środowisku rozwiązań.

Laureaci Wektorów 2022 (fot. Pracodawcy RP)
Laureaci Wektorów 2022 (fot. Pracodawcy RP)

W trakcie Gali przyznano też #Wektora Serca 2022 oraz #Super Wektora 2022. Za niezłomną postawę, odwagę i postępowanie godne naśladowania w tych najtrudniejszych czasach dla Ukrainy oraz całego narodu ukraińskiego Super Wektorem 2022 uhonorowano prezydenta Ukrainy Wołodymyra Ołeksandrowycza Zełeńskiego.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Wektory 2022 wręczone. Wśród laureatów prezydent Ukrainy

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA