Wakacyjne benefity dla pracowników Kompanii Piwowarskiej

Lato to dla wielu osób okres dużych wydatków. Kompania Piwowarska oferuje swoim pracownikom benefity, które latem mogą okazać się szczególnie korzystne.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wakacyjne benefity dla pracowników Kompanii Piwowarskiej

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

21 cze 2013 10:53


Osoby zatrudnione w Kompanii Piwowarskiej co roku mogą uzyskać dofinansowanie do wypoczynku - ubiegłego lata skorzystało z niego 645 osób.

Dofinansowanie przysługuje dzieciom pracowników w wieku od 5. do 18. roku życia i obejmuje - na nieco odmiennych warunkach - wypoczynek w formie zorganizowanej, czyli kolonie, obozy i wczasy, jak również organizowany indywidualnie. Dodatkowo firma przygotowała promocyjną ofertę obozów sportowych dla dzieci swoich pracowników. Do wyboru są cztery obozy tematyczne: piłkarski, taneczny, bramkarski oraz rodzinny, trwające jeden lub dwa tygodnie.

- To dofinansowanie na pewno mi pomogło i rozwiązało drobne problemy. Mam nadzieję, że będziemy mogli z tego korzystać jak najdłużej. Dzięki niemu mieliśmy z rodziną bardzo udane wakacje, dużo spacerów, zabawy z dziećmi - na to czekałem - opowiada Andrzej Szefler, przedstawiciel handlowy ds. serwisu w Kompanii Piwowarskiej, który zdecydował się skorzystać z oferty pracodawcy.

Podczas wakacyjnych wyjazdów szczególnego znaczenia nabiera bezpieczeństwo. Kompania Piwowarska pomyślała także o tym - mianowicie oferuje swoim pracownikom preferencyjne ubezpieczenia na życie i od nieszczęśliwych wypadków.

Latem wiele osób, korzystając z nieobecności w domu dzieci czy wręcz całej rodziny, przeprowadza prace remontowe. Z myślą o swoich pracownikach Kompania Piwowarska, współpracując z bankami, wynegocjowała specjalne oferty pożyczek czy kredytów z atrakcyjnym oprocentowaniem. Ponadto każdy pracownik zatrudniony na czas nieokreślony może wziąć u pracodawcy nisko oprocentowaną pożyczkę na cele mieszkaniowe. Raty są potrącane co miesiąc z wynagrodzenia, a maksymalny czas spłaty wynosi 2 lata.

Kolejnym benefitem, który zwłaszcza latem zyskuje na znaczeniu, jest comiesięczny deputat piwny. Każda osoba zatrudniona w Kompanii Piwowarskiej raz w miesiącu może otrzymać zgrzewkę ulubionego piwa, a tym samym skosztować każdej marki z portfolio KP.

Ważnym elementem pakietu wynagrodzeń i świadczeń dla pracowników jest opieka medyczna. Od kilku lat Kompania Piwowarska oferuje osobom w niej zatrudnionym i ich rodzinom pakiety medyczne sieci Medicover. Szeroki zakres badań i konsultacje z najlepszymi specjalistami gwarantują optymalną opiekę medyczną na terenie całego kraju, o każdej porze.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.