W Szczecinie startuje coworking w profesjonalnym wydaniu

Już za kilka dni – oficjalne otwarcie przewidziane jest na 21 marca, wszyscy zainteresowani sami będą mogli sprawdzić, co kryje się pod pojęciem „profesjonalny coworking”.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

W Szczecinie startuje coworking w profesjonalnym wydaniu

PODZIEL SIĘ


Autor: em

19 mar 2014 12:17


Niedziałkowskiego 26 - pod tym adresem zainteresowani znajdą open space - elastyczną przestrzeń pracy oraz salę konferencyjną. Istnieje też możliwość stworzenia wirtualnego biura.

Jak to będzie wyglądało? Open space jest sercem każdego miejsca, w którym aktywnie rozwija się coworking. Pytanie: czego należy wymagać od takiej przestrzeni, by można było w niej efektywnie pracować? Twórcy cowork mode najwyraźniej postawili na maksymalną elastyczność.

Open space jest tak zaprojektowany, by mógł sprzyjać zarówno pracy indywidualnej – każdy, kto tu przyjdzie pracować może skorzystać z samodzielnego biurka, jak i zespołów, które w warunkach dobrego coworkingu mogą tworzyć się zupełnie spontanicznie – w cowork mode zastosowano bardzo ciekawe rozwiązanie: stoliki na kółkach, które w przypadku takich spontanicznych akcji powinny sprawdzić się wręcz idealnie

 Czytaj też: Wygląd i organizacja biura ma duże znaczenie

To jednak nie wszystko, przestrzeń użytkownicy mogą dowolnie aranżować – poprzez dowolne ustawianie stolików czy ścianek z tablic, sprzyja, w zależności od aktualnej potrzeby, wykreowaniu atmosfery skupienia lub kreatywności. Jednym słowem, w cowork mode zrobili naprawdę dużo, by spędzony tam czas, przyniósł jak najlepszy efekt. A jeśli podczas pracy ktoś będzie potrzebował chwili relaksu, zawsze możesz wyjść na taras, który jest niezaprzeczalnym atutem tego miejsca.
 
W Szczecinie jest też w pełni wyposażona sala konferencyjna, w której swobodnie może pomieścić się 10 osób, a która jest idealnym miejscem spotkań z klientami, szkoleń, czy prac nad nowym projektem. Jakiekolwiek zadanie stanie przed młodym przedsiębiorcą, sala konferencyjna w cowork mode, będzie do jego dyspozycji.

Co zrobić, w przypadku, gdy nowo powstała firma potrzebuje profesjonalnego adresu, a nie jest jej potrzebne duże stacjonarne biuro? W takim przypadku optymalnym rozwiązaniem jest opcja wirtualnego biura. W cowork mode przygotowano kilka różnych pakietów, tak więc każdy, kto potrzebuje tego typu usługi, z pewnością znajdzie opcję, która spełnia wszystkie jego oczekiwania.

Cowork mode zainauguruje swoją działalność już 21 marca. Wszyscy zainteresowani mogą w godzinach od 8:00 do 22:00 na Niedziałkowskiego 26a wypróbować coworking. Szczegółów szukaj na www.coworkmode.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.