PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

W Katowicach o HR w małych i średnich przedsiębiorstwach

  • Aleksandra Helbin
    AH
  • 11 paź 2019 21:05

Małe i średnie firmy to przedsiębiorstwa, które w głównej mierze tworzą polską gospodarkę. O zagadnieniach human resources w takich podmiotach dyskutować będą uczestnicy 9. Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

W Katowicach o HR w małych i średnich przedsiębiorstwach
Od 16 do 18.10 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 9. edycja Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Fot. PTWP
REKLAMA

Od 16 do 18 października Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach stanie się miejscem spotkań, dyskusji i warsztatów dla małych i średnich przedsiębiorstw  nie tylko z Polski, ale i Europy oraz świata.

Imprezę od ośmiu lat organizuje Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach i - jak zapewnia - również w tym roku Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw będzie platformą dialogu, wymiany wiedzy i poglądów oraz doświadczeń między przedstawicielami świata biznesu, nauki i samorządu.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Taka jest właśnie idea Kongresu: Biznes - Nauka - Samorząd - Razem dla Gospodarki, która przyświeca wydarzeniu od samego początku.

Głównym celem Kongresu jest ukazanie wizerunku małych i średnich firm jako przedsiębiorstw, które w głównej mierze tworzą polską gospodarkę, oraz jednocześnie są podmiotami innowacyjnymi, które aspirują do ciągłego rozwoju, wymiany doświadczeń podbijając nie tylko rynek polski, ale również rynki zagraniczne. 

Hasło przewodnie tegorocznego kongresu - SMART - SAFE - SOLUTIONS - nawiązuje do aktualnego obecnie pytania o innowacje, inteligentne i zarazem bezpieczne rozwiązania sektora MŚP, które mogą zapewnić stały, zrównoważony rozwój na rynku oraz odgrywać znaczącą rolę w gospodarce europejskiej i światowej. To bardzo skomplikowana, składająca się z wielu elementów kwestia.

W zdefiniowaniu rozwiązań pomagać będą merytoryczni, biznesowi, instytucjonalni i strategiczni partnerzy wydarzenia m.in. Powiatowe Urzędy Pracy Województwa Śląskiego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Bank PEKAO, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska, Grupa Lotos oraz wielu innych.

Tradycyjnie całość Kongresu dopełnią Targi Biznes Expo, które stanowią wyjątkową przestrzeń wystawienniczą połączoną ze strefą prezentacji, networkingu oraz eksperckich porad.

W trakcie kongresu nie zabraknie zagadnień związanych z Human Resources. W ramach ścieżki tematycznej "HR w Przedsiębiorstwie" dyskusje toczyć się będą wokół takich zagadnień, jak inwestycje w pracownika, wykorzystanie potencjału osób o ograniczonej aktywności zawodowej czy wellbeing w biurze.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: W Katowicach o HR w małych i średnich przedsiębiorstwach

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA