Szydło: Koniec czasu "złotych chłopców" w państwowych spółkach

- Czas "złotych chłopców" w spółkach Skarbu Państwa - tak jak to było za czasów PO i PSL - się skończył - powiedziała premier Beata Szydło. - Będą potrzebne zmiany w spółkach Skarbu Państwa - dodała.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Szydło: Koniec czasu "złotych chłopców" w państwowych spółkach

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

23 wrz 2016 9:27


- Wszyscy politycy Prawa i Sprawiedliwości, Zjednoczonej Prawicy, ludzie z nami związani muszą pamiętać, że standardy będą obowiązywały i będziemy bardzo intensywnie dbać o to, żeby granice nie zostały przekraczane - zapewniła szefowa rządu w radiowych Sygnałach Dnia.

- Czas "złotych chłopców" w spółkach Skarbu Państwa - tak jak to było za czasów Platformy i PSL - się skończył i mówiliśmy o tym w kampanii wyborczej, a ja słowa dotrzymuję - mówiła szefowa rządu.

- W związku z tym, jeżeli zobowiązałam się, że będziemy rządzić inaczej, to zrobię wszystko i doprowadzę do tego, że inaczej będzie - podkreśliła Szydło.

Czytaj też: Krupiński, Beim, Szefernaker, Misiewicz to złote dzieci PiS. 20- i 30-latków na kluczowych posadach jest więcej

Dodała, że "ministrowie nie są kadrowymi" i muszą pamiętać, że "ponoszą odpowiedzialność za funkcjonowanie swoich resortów".

- Na pewno mogę dzisiaj już powiedzieć, że będą potrzebne zmiany w spółkach Skarbu Państwa - podsumowała premier.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.