Szefowie, pracownicy, HR-owcy składają świąteczne życzenia

Korporacyjne filmy z pracownikami w roli głównej cieszą się niesłabnącą popularnością, a święta stały się kolejną okazją do ich tworzenia. Oto kilka świątecznych spotów, w których w rolach głównych występują pracownicy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Szefowie, pracownicy, HR-owcy składają świąteczne życzenia

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

24 gru 2015 0:01


– Filmy korporacyjne mają na celu przedstawić działalność danej organizacji oraz oddać panującą w niej atmosferę. Na pewno bardziej realistyczny obraz uzyskamy, jeśli wystąpią w nim prawdziwi pracownicy, a nie wynajęci aktorzy – twierdzi Jakub Karykowski, właściciel Onoffmedia Produkcja Filmowo-Telewizyjna.

Nie inaczej jest z filmikami powstającymi przy okazji świąt. W nich również w roli głównej występują pracownicy.

Np. firma Adecco nakręciła film, na którym jej pracownicy - ubrani w stroje mikołajów - rozdają prezenty na ulicach Wrocławia...

Film może stać się również dla firmy okazją do złożenia świątecznych życzeń. Takie składała wszystkim HR-owcom firma Smart MBC...

Pracownicy Fiata wykazali się natomiast kreatywnością, składając życzenia nawiązujące do tego, czym na co dzień zajmują się w swojej pracy.

Aterima Med zadbała o opiekunów dla osób starszych, których wysłała do Niemiec - życzenia składane są po niemiecku, choć przez polską załogę.

Alma swoje życzenia wyraziła za pomocą hashtagów.

Z kolei firma ItHardcore zdecydowała się na film animowany.

O swoich pracownikach (i nie tylko) nie zapomniał też np. PolskiBus, gdzie wokół warunków pracy było ostatnio gorąco.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.