PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Szansa dla innowwacyjnych firm. Ruszył nabór do #StartUP Małopolska

  • Autor: PAP/JP
  • 5 wrz 2022 11:41

Rozpoczął się nabór do 10. edycji regionalnego programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska adresowanego do młodych przedsiębiorstw o innowacyjnym profilu działalności. Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków UE. Dotychczas wzięło w nim udział 64 firm.

Szansa dla innowwacyjnych firm. Ruszył nabór do #StartUP Małopolska
Bezpłatny program szkoleniowy i mentorski jest przeznaczony dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw działających na rynku nie dłużej niż trzy lata (fot. Shutterstock)
REKLAMA
  • #StartUP Małopolska to program szkoleniowy i mentorski. Jego uczestnicy najpierw biorą udział w zajęciach warsztatowych, a następnie trafiają pod skrzydła mentorów z wybranej dziedziny.
  • W programie mogą uczestniczyć firmy z różnych branż, które rozwijają innowacyjny produkt lub usługę.
  • Rozpoczynający się nabór potrwa do 2 października, a wszystkie zainteresowane udziałem w nim firmy powinny jedynie wypełnić formularz rekrutacyjny znajdujący się na stronie www.startup.malopolska.pl

Jak poinformował wicemarszałek Małopolski Józef Gawron, bezpłatny program szkoleniowy i mentorski jest przeznaczony dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z tego województwa, działających na rynku nie dłużej niż trzy lata.

Według niego projekt jest szansą dla młodych firm na rozwój i nawiązanie cennych kontaktów oraz źródło biznesowych inspiracji. Najważniejszym celem programu - wskazał wicemarszałek - jest nabycie przez przedsiębiorców znajdujących się na początku swojej drogi biznesowej wiedzy na temat efektywniejszego funkcjonowania ich firmy.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Szansa dla przedsiębiorców, który dopiero rozwijają działalność

"Zadaniem StartUP Małopolska jest podpowiadanie, doradzanie, znajdowanie rozwiązań, które pozwolą na oszlifowanie diamentu w postaci świetnego pomysłu. Prowadzona przez nas akceleracja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ludzi stawiających pierwsze kroki w biznesie i sprawia, że firmy stają mocniej na nogach, łatwiej otwierają się na nowe biznesowe wyzwania" - ocenił Gawron.

Czytaj też: To może być rekordowy rok dla star-upów. Kwoty idą w miliardy

W programie mogą uczestniczyć firmy z różnych branż, które rozwijają innowacyjny produkt lub usługę, ale - wskazał wicemarszałek - największe szanse na zakwalifikowanie mają startupy poruszające się w obszarach inteligentnych specjalizacji Małopolski, jakimi są: technologie informacyjne, chemia, elektrotechnika, energia zrównoważona, nauki o życiu, produkcja metali oraz przemysły kreatywne i czasu wolnego.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Szansa dla innowwacyjnych firm. Ruszył nabór do #StartUP Małopolska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA