Św. Mikołaj już dotarł do PulsHR.pl. I rozdaje prezenty

Aby zdobyć prezent od Pulsowego Mikołaja nie trzeba recytować wierszyków, ani śpiewać piosenek, wystarczy... podpowiedzieć Mikołajowi, jak rekrutować elfy. Ale uwaga, trzeba się pospieszyć - Mikołaj nie ma już dużo czasu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Św. Mikołaj już dotarł do PulsHR.pl. I rozdaje prezenty

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

24 lis 2015 13:04


Kreatywnych, ciekawych odpowiedzi opisujących jak, gdzie i w jaki sposób Mikołaj powinien szukać elfów do pomocy, udzielajcie na naszym Facebookowym FunPage`u. Czekamy na nie do końca dnia.

Pięciu osobom, które udzielą najciekawszych odpowiedzi Mikołaj odwdzięczy się prezentem - testem kompetencji D3 (disc/teams/values) od firmy Effeciveness wraz z raportem i analizą. Test D3 daje informację zwrotną m.in. o stylu komunikacji, osiągania efektów, decyzyjności, odporności na stres, postawy wobec zmian czy umiejętności analitycznych kandydatów.

Krótko mówiąc: wy pomóżcie Mikołajowi skutecznie rekrutować elfy, a on pomoże wam w waszych codziennych rekrutacjach.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez firmę Effectiveness i pracownię badawczą SW Reseach, aż 66 proc. rekrutujących wskazało testy kompetencji jako najbardziej wiarygodne źródło wiedzy o przyszłym pracowniku. Testy kompetencji wyprzedziły tym samym rozmowę kwalifikacyjną, obserwacje zachowań w konkretnych sytuacjach oraz rekomendacje byłych pracodawców. Jeśli jeszcze z nich nie korzystacie, teraz macie taką szansę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.