PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

European Start-up Days: Biznes, innowacje i młodzi przedsiębiorcy

Dwa tysiące uczestników, 100 najlepszych pomysłów na biznes – w dniach 19-20 maja w katowickim Spodku pojawią się biznesowi wizjonerzy i odkrywcy, twórcy globalnych marek, a także młodzi przedsiębiorcy. European Start-up Days w Katowicach to pierwsze tak duże wydarzenie łączące startupy i korporacje. Relacje z konferencji znajdziecie na stronie PulsHR.pl

European Start-up Days: Biznes, innowacje i młodzi przedsiębiorcy
Adobe Stock
REKLAMA

European Start-up Days to dwudniowa konferencja, która odbędzie się 19-20 maja w Spodku, w ramach trwającego trzy dni (od 18 do 20 maja) VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego. – Start-upy to organizacje mające na celu szybkie skalowanie, ale potrzebujące do tego partnerów, którzy mogą zaoferować im globalny rynek i doświadczenie – mówi Dariusz Żuk, prezes Business Link Poland, organizator European Start-up Days. – Te dwa światy jak na razie nie znalazły w kraju idealnej formuły współpracy – dodaje.

Biznesmeni i wizjonerzy

Impreza European Start-up Days ma to zmienić. W debatach, wystąpieniach i prezentacjach European Start-up Days udział wezmą wizjonerzy, prekursorzy innowacyjnych rozwiązań i odnoszący sukcesy przedsiębiorcy i menedżerowie z różnych branż, m.in.: Brunon Bartkiewicz – prezes ING Bank Śląski, Ronald Binkofski – dyrektor generalny Microsoft w Polsce, Marek Dziubiński – prezes CTO, Medicalgorithmics, Tomasz Gondek – wiceprezes, Bridge One, Business Development Director Saule Technologies, Pierre-Dimitri Gore-Coty – dyrektor operacyjny firmy Uber w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie, Wojciech Wolny – prezes Euvic, Patrycja Klarecka – prezes PARP i wielu, wielu innych.

Gościem specjalnym z wystąpieniem Keynote Speech na European Start-up Days w Katowicach będzie Günther Oettinger, komisarz UE ds. gospodarki cyfrowej i społeczeństwa. Wydarzenie przyjmie bowiem specjalną formułę łączącą merytoryczne wystąpienia oraz interakcję z uczestnikami, elementy show i nietypową promocję rozpoczynających działalność biznesową krajowych firm.

Start-upy i korporacje

Dla innowatorów i młodych biznesmenów to okazja do spotkania i przekonania do swojego pomysłu inwestorów i decydentów reprezentujących duży biznes. Startup Pitches i Networking Zone to strefy, w których każdy będzie mógł zaprezentować swój pomysł na biznes przed prezesami spółek, potencjalnymi inwestorami, ekspertami i od razu otrzymać informację zwrotną co do możliwości jego wdrożenia. – Chcemy, aby European Start-up Days przy Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach stało się forum kojarzenia posiadających biznesowe doświadczenie i środki inwestorów z formującymi się nowatorskimi inicjatywami czy spółkami, a potem zasilenia tych oryginalnych pomysłów kapitałem rozwojowym i menedżerskim doradztwem – mówi Wojciech Kuśpik, inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego, prezes Grupy PTWP.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: European Start-up Days: Biznes, innowacje i młodzi przedsiębiorcy

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA