PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Setki ochroniarzy na Stadionie Narodowym, wśród nich... "biegacze"

  • Autor: aw
  • 27 lip 2017 14:32

Spółka PL 2012 Plus, operator Stadionu Narodowego w Warszawie podpisała umowę na ochronę obiektu z konsorcjum RR Security i DSF - wynika z informacji, do których dotarł portal PulsHR. Zatrudnione w należących do konsorcjum firmach osoby zajmować się będą stałą ochroną tego obiektu, jak również imprez masowych organizowanych na jego terenie. A te wymagają specjalnych kwalifikacji ochroniarzy.

Setki ochroniarzy na Stadionie Narodowym, wśród nich...  "biegacze"
Adobe Stock
REKLAMA

Chroniona przez konsorcjum sportowo widowiskowa stołeczna arena należy do największych i najnowocześniejszych w Polsce. Na widowni jest miejsce dla blisko 60 tysięcy osób, w tym także specjalna strefa VIP. Oprócz tego, na terenie obiektu znajduje się obszerna przestrzeń biurowo konferencyjna i usługowa.

- Zapewnienie bezpieczeństwa temu obiektowi to niewątpliwie wielki prestiż, ale także spore wyzwanie, dzięki któremu w pełni zaprezentować można będzie potencjał naszego konsorcjum. – mówi Rafał Luboiński,prezes RR Security, firmy – lidera konsorcjum.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przedstawiciele obu firm mówią o wprowadzeniu do ochrony tego szczególnego miejsca najwyższych standardów bezpieczeństwa.

- Taki obiekt wymaga indywidualnego podejścia, ale doświadczenia w tym obszarze nam nie brakuje. Zabezpieczaliśmy wiele imprez masowych, które gromadziły dziesiątki tysięcy ludzi, a do ochrony potrzeba było kilkuset naszych pracowników - dodaje Sławomir Duba, prezes Grupy DSF, która należy do konsorcjum.

Na stałe do ochrony obiektu przeznaczonych będą setki pracowników. Do ich obowiązków należeć będzie m.in. ciągły monitoring całej przestrzeni objętej ochroną, dokonywanie regularnych obchodów, interwencje – w koniecznych przypadkach, jak również działania recepcyjne i zabezpieczenie techniczne, a wszystko przy wsparciu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Przy imprezach masowych, jakie organizowane będą na terenie obiektu, znajdą zatrudnienie dodatkowi agenci ochrony. Wśród nich będą m.in. osoby o szczególnych kwalifikacjach – np. „biegacze” czyli agenci zabezpieczający płytę stadionu przed wtargnięciami bardziej krewkich kibiców.

RR Security zadba także o specjalną pomoc dla osób niepełnosprawnych poprzez udostępnienie przewozu specjalnie przystosowanymi pojazdami o napędzie elektrycznym. Pierwsza impreza chroniona przez konsorcjum w obiekcie – już za kilka dni. Kontrakt z PL 2012 Plus konsorcjum zawarło na 18-cie miesięcy. 

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Setki ochroniarzy na Stadionie Narodowym, wśród nich... "biegacze"

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA