×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Rusza cykl spotkań dla firm na temat nowych programów z funduszy UE

  • Autor: PAP/KDS
  • 19 mar 2023 7:12

Prezentacji nowych programów z funduszy europejskich na lata 2021-2027 dla przedsiębiorców będzie służyć cykl spotkań regionalnych, które 23 marca - od Białegostoku - rozpocznie Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Rusza cykl spotkań dla firm na temat nowych programów z funduszy UE
Pierwsze spotkanie obędzie się w Białymstoku. (fot. Unsplash/Jacek Dyląg)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Spotkania regionalne z cyklu "Rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy dla przedsiębiorców" są bezpłatne. Można je będzie także oglądać online - zapowiedziała PARP.

Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Dariusz Budrowski zapowiada w filmiku informującym o spotkaniach, że odbędą się one we wszystkich województwach.

"Ruszyły programy z nowej perspektywy finansowej. Środki z Unii Europejskiej przeznaczone są dla przedsiębiorców, którzy chcą wdrażać innowacyjne rozwiązania w swoich własnych firmach. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości stawia przedsiębiorców zawsze na pierwszym miejscu i dlatego chcemy zaprosić Państwa na spotkania realizowane w każdym z szesnastu regionów Polski" - poinformował Budrowski. Dodał, że eksperci Agencji będą udzielać przedsiębiorcom informacji o nowych programach, o składaniu wniosków do nich, pozyskiwaniu pieniędzy w perspektywie finansowej 2021-2027.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Rusza cykl spotkań dla firm na temat nowych programów z funduszy UE

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA