PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Nowe biuro Accenture Operations

  • Bartosz Dyląg
    bad
  • 21 cze 2018 15:20

Według badania „Employer Brand Research 2018” przeprowadzonego przez Randstad, odpowiednia lokalizacja firmy jest kluczową kwestią dla ponad jednej czwartej osób szukających zatrudnienia. Równie ważny jest standard pomieszczeń biurowych.

Nowe biuro Accenture Operations
Adobe Stock
REKLAMA
  • Oprócz najważniejszych czynników, takich jak atrakcyjne wynagrodzenie i benefity, respondenci wskazują także na otwartość firmy na różnorodność oraz gotowość do korzystania z najnowszych technologii.
  • Ta reguła dotyczy także firmy Accenture Operations, która otworzyła nową siedzibę w Polsce.
  •  Skonsolidowano kilka dotychczasowych biur w jedno. Będzie w nim pracować ponad 1500 osób z ponad 70 krajów.

 

Accenture Operations dostarcza nowoczesne rozwiązania dla biznesu na całym świecie. Zwiększa zatrudnienie, więc przez ostatnie dwa lata liczba jej pracowników rosła o kilkanaście procent rocznie. W związku z tym zdecydowano się na połączenie dwóch siedzib w jedno innowacyjne i ekologiczne biuro. Odpowiednią przestrzeń znaleziono w budynku Proximo II przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie.

Fot. mat. prasowe
Fot. mat. prasowe

W nowej siedzibie pracuje ponad 1500 osób pochodzących z około 70 krajów, obsługujących globalnych klientów w blisko 30 językach. Obcokrajowcy stanowią niemal jedną trzecią pracowników firmy, co tworzy jej wielokulturowy klimat.

Nowe biuro firmy ma nie tylko zwiększyć komfort pracy pracowników, ale także zainteresować karierą w Accenture Operations nowe osoby, które posługują się językami obcymi, a dzięki współpracy z Accenture chcą poczuć klimat Doliny Krzemowej.

Czytaj też: Czy Polska wygra mecz? Lepiej nie obstawiaj tego w miejscu pracy

- W Accenture Operations stale zatrudniamy nowych pracowników, niezależnie od ukończonego przez nich kierunku studiów. Liczy się otwarta postawa kandydatów, chęć nauki i rozwoju, a także biegła znajomość języków obcych. Innowacyjne, przyjazne dla środowiska biuro, w którym osoby z różnych krajów i kultur będą mogły znaleźć wspólny język, to miejsce, w którym każdy będzie czuł się sobą. Innowacje mogą powstawać tylko w takim środowisku - podkreśla Edyta Gałaszewska-Bogusz, dyrektor Accenture Operations Polska.

Technologie ułatwiające pracę

Otaczający nas świat jest przepełniony technologią i nie inaczej jest w biurze Accenture Operations. Wdrożono tam na przykład technologię, która umożliwia natychmiastowe i bezprzewodowe wyświetlenie zawartości laptopa, przeprowadzenie prezentacji czy wyemitowanie filmu na ekranie LCD. Usprawnia to przeprowadzenie spotkań, videokonferencji i burz mózgów.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Nowe biuro Accenture Operations

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA