×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Rewolucyjne zmiany w Devonshire. Firma idzie w stronę turkusu

  • Justyna Koc
    jk
  • 2 cze 2017 12:31

Devonshire przeprowadza rebranding i zmienia się w devire. Na tym jednak nie kończą się zmiany. Firma będzie funkcjonować w modelu zbliżonym do turkusowej organizacji.

Rewolucyjne zmiany w Devonshire. Firma idzie w stronę turkusu
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

• Po połączeniu spółek Devonshire i CERN oraz nawiązaniu współpracy z agencją Vlog, która specjalizuje się w outsourcingu IT, Devonshire przeprowadza rebranding i zmienia się w devire.

• W ciągu trzech lat spółka chce wygenerować obroty na poziomie 70 mln zł, zwiększyć zatrudnienie do 150 pracowników i otworzyć minimum cztery nowe biura w Europie Środkowo-Wschodniej.

• Firma wprowadza też nowy sposób zarządzania i będzie funkcjonować w modelu zbliżonym do turkusowej organizacji.

- Rynek rekrutacji czeka rewolucja. Dziś masowo korzystamy z nowych technologii, szybko weryfikujemy informacje, prowadzimy rozmowy kwalifikacyjne w formie video. Łączymy pracodawców i kandydatów w coraz krótszym czasie. My również chcemy się zmieniać i dostosowywać do potrzeb rynku. Nie możemy jedynie podążać za trendami, musimy je również wyznaczać – mówi Michał Młynarczyk, prezes devire.

Od 2 czerwca Devonshire zmienia się w devire, a firma zaczyna posługiwać się nową identyfikacją wizualną. W tym samym czasie startuje nowa strona internetowa, a sama instytucja zaczyna działać w modelu zbliżonym do turkusowej organizacji.

- Nasza nowa, świeża i skrócona nazwa odzwierciedla zmiany zachodzące w firmie oraz cele, które przed sobą stawiamy Po pierwsze chcemy być partnerem, zarówno dla kandydata, jak i pracodawcy. Po drugie chcemy być elastyczni i tworzyć nowe możliwości dla wszystkich podmiotów działających na rynku rekrutacyjnym. Po trzecie chcemy znacznie przyspieszyć procesy rekrutacyjne. To właśnie dlatego zamierzamy uprościć i zautomatyzować procedury oraz wykorzystywać w rekrutacji nowe technologie, innowacyjne rozwiązania czy online marketing – mówi Michał Młynarczyk, prezes devire.

Rekrutacja w devire

W tej chwili firma zatrudnia blisko 100 konsultantów w 6 biurach zlokalizowanych w Polsce i Niemczech a także oddelegowuje ponad 450 pracowników zewnętrznych na projekty u klientów. W najbliższych latach devire chce zwiększyć zatrudnienie do 150 osób i otworzyć biura w Europie Środkowo-Wschodniej.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Rewolucyjne zmiany w Devonshire. Firma idzie w stronę turkusu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA