PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Sześć awansów partnerskich w kancelarii CMS

  • Ireneusz Chojnacki
    ICH
  • 17 kwi 2020 19:41

Z początkiem maja 2020 do grona lokalnych partnerów kancelarii CMS w Warszawie dołączają Agnieszka Skorupińska, lider zespołu prawa ochrony środowiska oraz Jakub Podkowa i Jakub Wieczorek z zespołu bankowości i finansów międzynarodowych. Jednocześnie od 1 maja  awans na stanowisko wspólnika międzynarodowego otrzymają Piotr Ciołkowski i Łukasz Szatkowski, dotychczas partnerzy lokalni w zespole energetyki i projektów infrastrukturalnych oraz Błażej Zagórski, dotychczas partner lokalny w zespole transakcyjnym - informuje kancelaria CMS.

Sześć awansów partnerskich w kancelarii CMS
W biurach CMS w Warszawie i Poznaniu pracuje ponad 170 prawników ( Fot. Shutterstock)
REKLAMA

- Tegoroczne awanse partnerskie – rekordowe pod względem liczby – bardzo jasno pokazują kierunek rozwoju naszej kancelarii. Mam na myśli nie tylko kluczowe branże i praktyki, ale także możliwości rozwoju, jakie stwarzamy naszym prawnikom - mówi Andrzej Pośniak, partner zarządzający kancelarią CMS w Polsce.

- W CMS stawiamy zarówno na rozwój prawniczych talentów związanych z naszą kancelarią od dawna, jak i prawników, którzy dołączyli do nas w ostatnim czasie. W CMS mogą skutecznie budować swój biznes w ramach obranej specjalizacji, osiągając kolejne szczeble zawodowe – podkreśla Andrzej Pośniak.

Agnieszka Skorupińska, adwokat z 13-letnim doświadczeniem, od trzech lat kieruje praktyką prawa ochrony środowiska w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, działającą w ramach zespołu energetyki i projektów infrastrukturalnych kancelarii CMS. Do kancelarii CMS dołączyła w lipcu 2017.

Jakub Podkowa, radca prawny, od 14 lat doradza bankom oraz innym podmiotom finansującym, a także kredytobiorcom w zakresie przygotowywania oraz negocjowania dokumentacji kredytowej. W kancelarii CMS od 2018 roku.

Jakub Wieczorek, adwokat, od ponad 12 lat specjalizuje się w prawie bankowym i finansowym, w szczególności w finansowaniu transakcji nabycia spółek, finansowaniu korporacyjnym, finansowaniu aktywów i projektów w formule project finance oraz nieruchomości. Do kancelarii CMS dołączył w maju 2018.

Piotr Ciołkowski, radca prawny, od 2016 roku partner w warszawskim biurze CMS i lider praktyki regulacyjnej w ramach zespołu energetyki i projektów infrastrukturalnych. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w doradztwie na rzecz klientów z sektora energetycznego.

Łukasz Szatkowski to radca prawny z ponad 15-letnim doświadczeniem w doradztwie transakcyjnym, projektowym i regulacyjnym dla międzynarodowych i polskich inwestorów i przedsiębiorstw energetycznych. Dołączył do CMS w lipcu 2019.

Błażej Zagórski, radca prawny, od 2018 partner w zespole transakcyjnym w warszawskim biurze CMS. Od 16 lat doradza w zakresie transakcji fuzji i przejęć, private equity/venture capital oraz projektów restrukturyzacyjnych klientom z różnych sektorów gospodarki

CMS jest międzynarodową kancelarią prawniczą świadczącą kompleksowe usługi doradztwa prawnego i podatkowego na rzecz przedsiębiorstw, instytucji finansowych oraz organów administracji. Działa na polskim rynku od ponad 20 lat. W biurach CMS w Warszawie i Poznaniu pracuje ponad 170 prawników.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Sześć awansów partnerskich w kancelarii CMS

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA