PulsHR.pl zaprasza na Silesia HR Trends 2015

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach 7 października 2015 r. zamieni się w forum rynku pracy. Podczas konferencji zorganizowanej przez Grupę PTWP oraz Pulshr.pl spotkają się przedstawiciele biznesu, nauki, dyrektorzy HR oraz osoby młode, które dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

PulsHR.pl zaprasza na Silesia HR Trends 2015

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

2015-09-11 - 2015-10-07


Cechą charakterystyczną potencjału gospodarczego Górnego Śląska jest jego wielkowymiarowość i dynamizm. Z jednej strony to nadal surowce i koncentracja przemysłu ciężkiego – z górnictwem, energetyką, hutnictwem czy motoryzacją na czele. Z drugiej strony to wiele innych elementów jak potencjał demograficzny (województwo skupiające 12 proc. populacji kraju), zaplecze akademickie z dziesięcioma uczelniami, potencjał inwestycyjny w strefach ekonomicznych oraz rosnący sektor BPO. Śląsk to również wrota logistyczne do rynków zachodnioeuropejskich.

Obraz regionu podlega dynamicznym przeobrażeniom, począwszy od restrukturyzacji przemysłu, przez inwestycje infrastrukturalne, a na rewitalizacji obszarów poprzemysłowych kończąc.

Silesia HR Trends 2015 to forum wymiany poglądów i doświadczeń z zakresu szeroko rozumianego zarządzania zasobami ludzkimi widziane poprzez pryzmat specyfiki regionu z naciskiem na takie obszary jak edukacja, w tym szkolnictwo zawodowe, kooperacja międzysektorowa i międzypokoleniowa, optymalizacja procesów, czy nowoczesne narzędzia wspierające zarządzanie obszarem HR.

Silesia HR Trends 2015 to także platforma dialogu z młodym pokoleniem – studentami, którzy wkraczają na rynek pracy, a przede wszystkim pierwsza i jedyna taka konferencja o rynku pracy w województwie śląskim.

Podczas wydarzenia wręczone zostaną również nagrody TOP 10 Pracodawców Województwa Śląskiego.

Redakcja PulsHR.pl zaprasza na Silesia HR Trends – już 7 października 2015 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Szczegółowy program wydarzenia w załączonym poniżej pliku pdf.

 

 

Pobierz PLIKI DO POBRANIA

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

emeryt 2015-10-02 11:56:55

Dobrze byłoby gdyby komentarze pisali też bezdomni, bezrobotni, wykluczeni przez system POkrętaczy a więc Ci, którzy nie mają możliwości dostępu do internetu. Ja harowałem jak wół przez ponad 40 lat z tego ostatnie 5 lat już jako emeryt na umowie śmieciowej za 48 zł miesięcznie. Wszystko mam wypracowane i nikt nie musi na mnie pracować, jak twierdzą POkrętacze. Szkoda mi tylko własnych dzieci i wnuków, którzy są już niewolnikami we własnym Kraju a będą również pracować na utrzymanie arabskich uchodźców. Jeszcze Polska nie zginęła póki My żyjemy.