PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

PulsHR_Day już wkrótce. Inspirujące debaty oraz Targi Pracy i Kariery

Wyzwania rekrutacyjne, trendy na polskim rynku pracy, Business Sevices, szkolnictwo branżowe, nowoczesne technologie w HR, współpraca samorządu z biznesem - te tematy będą przedmiotem dyskusji podczas PulsHR_Day. Na wydarzenie, na które do Katowic przyjadą także znani mówcy, dr Mateusz Grzesiak i Jakub B. Bączek, rejestruje się coraz więcej uczestników.

PulsHR_Day już wkrótce. Inspirujące debaty oraz Targi Pracy i Kariery
Adobe Stock
REKLAMA

Oferty największych pracodawców w regionie, spotkania z ekspertami, ludźmi sukcesu i doradcami personalnymi, prezentacje firm i warsztaty oraz możliwość aplikowania na różne stanowiska - to wszystko już 15 listopada w Katowicach podczas PulsHR_Day.

PulsHR_Day to jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych HR w Polsce i największe na  śląskim rynku pracy. Głównym celem wydarzenia jest dyskusja dotycząca nowych trendów w obszarze HR, integracja środowiska branżowego oraz czerpanie inspiracji do tworzenia lepszego miejsca pracy. Spotkanie jest rozwinięciem cieszącej się ogromnym zainteresowaniem konferencji Silesia HR Trends.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Podczas PulsHR_Day przedstawiciele biznesu, samorządu, uczelni, agencji rekrutacyjnych i doradztwa personalnego, coachowie oraz studenci dyskutować będą o bieżących, najbardziej istotnych zagadnieniach rynku pracy z naciskiem na takie obszary jak edukacja, w tym szkolnictwo branżowe, wyzwania rekrutacyjne, partnerstwo publiczno-prywatne, nowatorskie zarządzanie organizacją, rosnący sektor BPO czy nowoczesna technologia w HR (tutaj można się zarejestrować).

PulsHR_Day odbędzie się 15 listopada br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (fot. PTWP)
PulsHR_Day odbędzie się 15 listopada br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (fot. PTWP)

Dyskusję rozpoczniemy od omówienia głównych trendów na polskim rynku pracy. Porozmawiamy o tym, jakie są wymagania pracodawców oraz oczekiwania pracowników. Uczestnicy debaty zastanowią się również nad tym, jakie są zawody przyszłości oraz jaki wpływ maja cudzoziemcy na rynek pracy. Poruszone zostaną też kwestie związane ze szkolnictwem zawodowym.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: PulsHR_Day już wkrótce. Inspirujące debaty oraz Targi Pracy i Kariery

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA