Prezes rapuje na Youtube. Graficzki mogą klepać grafików po pupach... Takiej firmy Polska jeszcze nie widziała

Marcin Majzner, założyciel i prezes firmy CupSell.pl rapuje na Youtube: "Chciałbym narzekać choć raz tak porządnie, choć tam gdzie jestem, jest mi wygodnie...".

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Prezes rapuje na Youtube. Graficzki mogą klepać grafików po pupach... Takiej firmy Polska jeszcze nie widziała

PODZIEL SIĘ


Autor: Jolanta Miśków

22 sie 2014 12:40


Tego jeszcze nie było. Prezes polskiej firmy, zajmującej się internetową sprzedażą koszulek z nadrukami opowiada o swoich biznesowych doświadczeniach w hip-hopowej piosence "Depresja przedsiębiorcy". Słowa i teledysk - prezes we własnej osobie. Co o tym sądzicie?

W skrócie Majzner rapuje, że chciałby być bucem...  Ale jest szczęśliwy, udało mu się, ma uśmiechniętych pracowników, którzy mogą nawet klepać się po pupach.

Czytaj też: Prezesi unikają mediów społecznościowych. Czy słusznie?

Firma słynie również z odważnych spotów rekrutacyjnych, które osobno kieruje do kobiet, a osobno do mężczyzn. Zachętą do pracy w firmie dla kobiet mają być codzienne dostawy czekoladek, które "idą w cycki", atrakcyjni koledzy z pracy, których bezkarnie można klepać po pupie i poduszki, w które mogą się wypłakiwać w razie potrzeby... Nie obowiązuje też dress code - do pracy mogą przychodzić nawet w bikini. Zresztą zobaczcie sami.

A co firma przygotowała dla facetów?

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.