PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Pracuj Ventures inwestuje w People Force

Fundusz venture capital Pracuj Ventures powiększyl swój portfel o kolejną spółkę. Pod koniec kwietnia sfinalizował umowę inwestycyjną z PeopleForce.

  • KDS
  • 9 maj 2022 12:02
Pracuj Ventures inwestuje w People Force
Tylko w Ukrainie z PeopleForce korzysta już ponad 250 organizacji, firma jest więc gotowa na dalsze rozszerzanie działalności (Fot. Shutterstock)
REKLAMA
  • PeopleForce to spółka wywodząca się z Ukrainy odpowiedzialna za wdrażanie rozwiązań z zakresu HR Management (HRM), które umożliwiają obsługę najważniejszych procesów z obszaru zarządzania talentami.
  • - Jest to świadomy, doświadczony i chłonący wiedzę zespół, który ponadto wykazał się dużą determinacją w kontynuowaniu swojej działalności wobec wydarzeń ostatnich miesięcy - mówi Paweł Leks z Pracuj Ventures.
  • PeopleForce to już dziewiąta spółka w portfelu Pracuj Ventures obok m.in: Gamfi, Gymsteer, Inhire.io, Kadromierz, SeniorAPP, Sherlock Waste, Wandlee i Worksmile.

Narzędzia oferowane przez PeopleForce dedykowane są przede wszystkim firmom z sektora MŚP oraz rozwijającym się, które za pomocą platformy oraz wybranych w ramach oferty funkcjonalności mogą nadzorować procesy wewnętrzne i prowadzić bezpośrednią komunikację z pracownikami.

- Szukamy spółek, które oferują sprawdzone przez klientów narzędzia mające potencjał do skalowania. PeopleForce dodatkowo notuje wysoką dynamikę wzrostu i poszukiwała partnera, który pomógłby jej rozwinąć się na kolejnych rynkach, w tym w Polsce – komentuje Mykola Mykhaylov, dyrektor inwestycyjny funduszu.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Paweł Leks, partner zarządzający Pracuj Ventures wyjaśnia z kolei, że w nowej spółce dostrzegli to, co wysoce cenią.

Czytaj więcej: Cyfrowy HR rośnie. Pracuj Ventures informuje o nowej inwestycji

- Jest to świadomy, doświadczony i chłonący wiedzę zespół, który ponadto wykazał się dużą determinacją w kontynuowaniu swojej działalności wobec wydarzeń ostatnich miesięcy. Pomimo bezprecedensowych wyzwań zdołał zmobilizować wszystkie siły, aby zapewnić sobie wzajemnie wsparcie i bezpieczeństwo oraz utrzymać zdecydowaną większość swoich klientów w Ukrainie. Jednocześnie był w stanie nakreślić strategię wejścia na nowe rynki oraz dopasować ofertę do potrzeb obecnych i przyszłych klientów - przyznaje Leks.

Dużo narzędzi dla HR

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Pracuj Ventures inwestuje w People Force

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA