PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Koronawirusowe Wektory 2020 rozdane

  • Karolina Markowska
    KM
  • 29 sty 2021 13:04

Pracodawcy RP po raz kolejny wręczyli przyznawane od 2002 roku "Wektory". Tegoroczna edycja, z powodu sytuacji epidemiologicznej była wyjątkowa. - Jesteście bohaterami! Rozumiecie jak nikt inny, że nasze życie opiera się na dwóch fundamentach. Zdrowiu i gospodarce! I że trzeba dbać o nie tak samo - powiedział podczas gali wręczenia nagród prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski.

Koronawirusowe Wektory 2020 rozdane
Wektory 2020 wyjątkowe są przede wszystkim ze względu na pandemię i wywołany przez nią ciężki kryzys gospodarczy (fot. Pracodawcy RP)
REKLAMA
  • W tegorocznej edycji wyróżnień, nagrody odebrało siedmiu laureatów.
  • Wektor 2020 trafił w ręce: dr hab. n. med. Jakub Swadźby, Jerzego Staraka, Andrzeja i Aleksandra Hass, ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński, Mariusza Gatzy oraz Artura Skiby. 
  • Jak przypomniał Andrzej Malinowski, Wektory 2020 są wyjątkowe przede wszystkim ze względu na pandemię i wywołany przez nią ciężki kryzys gospodarczy. 

- Nagrody Wektorów są zawsze wyjątkowe ze względu na laureatów. Zostają nimi bowiem ci, którzy najbardziej przysłużyli się rozwojowi polskiej przedsiębiorczości – powiedział prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski podczas otwarcia uroczystości, która w tym roku odbyła się w formie hybrydowej. 

W tegorocznej edycji wyróżnień, nagrody odebrało siedmiu laureatów (fot. Pracodawcy RP)
W tegorocznej edycji wyróżnień, nagrody odebrało siedmiu laureatów (fot. Pracodawcy RP)

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W tegorocznej edycji wyróżnień, nagrody odebrało siedmiu laureatów. Jako pierwszy statuetkę Wektora odebrał dr hab. n. med. Jakub Swadźba, współzałożyciel i prezes zarządu ogólnopolskiej sieci laboratoriów medycznych "Diagnostyka". Kapituła nagrodziła go „za to, że niemal przez ćwierć wieku konsekwentnie realizował swój biznesowy plan nieustannie wierząc w sukces, a także za to, że ten sukces osiągnął w dwustu procentach, budując największą w Polsce sieć laboratoriów diagnostycznych, która dziś jest jednym z najmocniejszych atutów w krajowym arsenale walki z pandemią". 

- Przede wszystkim dziękuję pracownikom Diagnostyki, którzy przyczynili się do otrzymania tej nagrody, którzy od początku walczyli na pierwszej linii frontu z koronawirusem – powiedział prezes Jakub Swadźba.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Koronawirusowe Wektory 2020 rozdane

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA