PARTNERZY PORTALU

Praca w JYSK. W Trójmieście na starcie pracownicy otrzymują 2600 zł

- Zarobki są uzależnione od lokalizacji, stażu pracy, stanowiska, doświadczenia. Przykładowo w Trójmieście proponujemy umowę o pracę od razu na rok i 2600 zł brutto na początkującego sprzedawcy - mówi Janusz Przybyszewski, HR biznes partner w JYSK.

Praca w JYSK. W Trójmieście na starcie pracownicy otrzymują 2600 zł
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
 • Co roku dla pracowników sklepu JYSK z najlepszymi wynikami sprzedażowymi organizowana jest wycieczka zagraniczna.
 • W tym czasie ich stanowiska obejmują pracownicy dyrekcji oraz menedżerowie różnych działów i kierownicy.
 • Zarobki są uzależnione od lokalizacji. Na starcie można liczyć na pensję w wysokości 2600 zł brutto.

Co dwa lata JYSK sprawdza poziom zadowolenia wśród pracowników. W najnowszym badaniu wyniósł on 79 punktów na 100 możliwych. Który obszar został najbardziej doceniony?

Janusz Przybyszewski, HR biznes partner w JYSK: - Wysoko został oceniony obszar zarządzania. Myślę, że duży wpływ mają na to wartości, które są wspólne dla wszystkich pracowników, niezależnie od tego, czy pracują w centrum dystrybucyjnym w Radomsku, w centrali w Gdańsku czy w sklepach rozproszonych po całej Polsce.

Myślę, że również relacje z przełożonymi mają duże znaczenie. Wszyscy mówią sobie po imieniu, niezależnie od tego, czy jest to country manager, czy pracownik sklepu. Tym samym skracamy dystans i zachęcamy ludzi do dialogu z menedżerami. Każda osoba może zaproponować zmiany, które mogłyby usprawnić działanie firmy. Tego typu pomysły są dla nas bardzo cenne, ponieważ dotykają tematów, które nie zawsze są dostrzegane przez menedżerów, chociażby ze względu na rozbudowaną strukturę firmy.

Co jeszcze doceniają pracownicy?

- Istotne są możliwości rozwojowe. Dla nowych osób zamiast tradycyjnego szkolenia mamy trzymiesięczny program wdrażający. Na platformie e-learningowej, gdzie dotychczas dominowały wykłady, teraz stawiamy na grywalizację. Jest to ciekawsza i bardziej efektywna forma szkolenia – pracownicy zbierają punkty, rywalizując między sobą. Nad kursem czuwają przydzieleni mentorzy, którym nowi pracownicy mogą zadawać pytania dotyczące codziennej pracy w sklepie, np. jak zachować się w danej sytuacji. Później co kwartał organizujemy szkolenia sprzedażowe dla wszystkich pracowników.

Prowadzimy również program stażowy, z którego mogą skorzystać osoby myślące o karierze menedżerskiej. Mamy bardzo wiele awansów wewnętrznych – zdecydowana większość naszych kierowników regionalnych to ludzie, którzy współpracują z nami od dłuższego czasu.

(Fot. Shutterstock)
(Fot. Shutterstock)
Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (5)

Do artykułu: Praca w JYSK. W Trójmieście na starcie pracownicy otrzymują 2600 zł

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
 • Haha 2019-09-01 16:29:36

  Upokarzający to jest fakt, iż rozwijać się w tej firmie można tylko po znajomościach i nieprzestrzegając procedur....Ba, trzeba też mieć w swych wcześniejszych dokumentach pracy przynajmniej jedną dyscyplinarkę :)...tacy pracownicy w pewnych regionach są wręcz pożądani i będą pracować nawet za te 2600 :D

 • Haha 2019-08-07 11:14:29

  Chwalicie się tak głodowa stawka jak 2600 brutto? Przecież to upokarzajaca pensja

 • PabloGM 2019-02-05 16:50:54

  Podawanie kwoty brutto to jest dopiero patologia

 • Krzysiek 2019-02-05 15:29:08

  Prawdziwa kasa to za taka pensyje mozna nawet do burdelu isc tylko panienke trzeba wziac na raty minimum 24 i niski procent

 • Krzysztof 2019-02-05 05:09:39

  Szał! !! 2600 brutto odliczyć trzeba wynajem mieszkania, jedzenie ,koszty dojazdu ,ubrania. To ile zostanie nam na resztę? ???

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA