Praca w Google, NBP, PKO, Apple, Microsoft. Studenci o niej marzą

W rankingu Trendence Graduate Barometer ponad 20 tys. młodych Polaków wskazało swojego pracodawcę marzeń w dwóch kategoriach - biznes i inżynieria oraz IT. W obu kategoriach lider jest tylko jeden.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w Google, NBP, PKO, Apple, Microsoft. Studenci o niej marzą

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

6 lip 2016 15:24


Trendence, instytut badań rynku pracy, rekrutacji i employer brandingu każdego roku pyta studentów, absolwentów szkół i młodych pracowników o ich zawodowe ambicje i wybory.

Ranking 100 najbardziej pożądanych pracodawców według Trendence Graduate Barometer to największe europejskie badanie opinii studentów i osób wkraczających na ścieżkę kariery zawodowej.

Barometr składa się z dwóch kategorii: biznesowej oraz inżynieryjnej/IT. W obu na pierwszym miejscu znalazło się Google.

W pierwszej piątce najlepszych pracodawców z sektora biznes, poza Google znalazły się takie firmy jak: Narodowy Bank Polski, Apple, PKO Bank Polski oraz Microsoft.

Jeśli chodzi o kategorię inżynieria oraz IT, w pierwszej piątce są: Google, Microsoft, Skanska, KGHM Polska Miedź oraz Apple.

Pełne wyniki rankingu znajdziecie w plikach PDF poniżej.

*W tegorocznej europejskiej edycji badania wzięło udział ponad 300 tys. młodych osób, z których 20 tys. wskazało najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce.

Pobierz PLIKI DO POBRANIA

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.