PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Praca, inwestycje, rozwój - debata o Polsce Wschodniej

  • Oskar Filipowicz
    OFF
  • 9 wrz 2019 9:20

O gospodarce i problemach rynku pracy, o edukacji i klimacie inwestycyjnym będą rozmawiać uczestnicy Wschodniego Kongresu Gospodarczego (WKG), który odbędzie się w Białymstoku w dniach 25-26 września. Po raz kolejny wskazani zostaną TOP Pracodawcy Polski Wschodniej.

Praca, inwestycje, rozwój - debata o Polsce Wschodniej
Jedna z debat Wschodniego Kongresu Gospodarczego w 2018 r.
REKLAMA
  • Ponad tysiąc pięciuset gości z kręgu biznesu i samorządów, inwestorzy, eksperci, animatorzy życia gospodarczego przyjadą do Białegostoku, by wziąć udział w dwudniowym cyklu dyskusji i spotkań.
  • Prezentacje wyróżniających się w makroregionie pracodawców i start-upów będą treścią wydarzeń towarzyszących Kongresowi.
  • W programie WKG m.in sesje poświęcone: wyzwaniom współczesnego rynku pracy, firmom rodzinnym, scenie startupowej w Polsce Wschodniej.
  • Do udziału w wydarzeniu można się jeszcze zarejestrować na www.wschodnikongres.eu Zapraszamy!

Po pięciu latach rzecz nie podlega dyskusji - WKG to jedyna w kraju tak szeroka i tematycznie zróżnicowana, cykliczna debata publiczna o warunkach i szansach rozwojowych makroregionu - o przyszłości Polski Wschodniej.

Kongres podejmuje tematy dotyczące nie tylko perspektyw Polski Wschodniej w jej wewnętrznych - ekonomicznych, politycznych i społecznych - uwarunkowaniach. Wydarzenie to, gromadzące co roku grono prestiżowych gości ze świata polityki, biznesu i nauki przyjmowane jest z uznaniem przez środowiska gospodarcze i samorządowe.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Globalnie i lokalnie

Tegorocznemu, szóstemu już Kongresowi towarzyszy hasło „Tu spotyka się Zachód ze Wschodem”.

W programie Kongresu znalazło się wszystko, co w istotnej mierze wpływa na sytuację województw Polski Wschodniej, a więc rozwojowe ambicje, dotychczasowe osiągnięcia, nowe czynniki wzrostu, szanse i wyzwania, ale także problemy i bariery do pokonania.

Agenda WKG obejmuje jak co roku przekrojowe i aktualne spektrum tematów - od relacji między Unią Europejską a wschodem Europy, poprzez wspólne europejskie inwestycje, aż po przemiany związane z cyfryzacją. Kwestie globalnej współpracy gospodarczej rozpatrywane będą obok i w związku z inwestycjami samorządów, czy problemami lokalnego rynku pracy.

Wciąż w pogoni

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Praca, inwestycje, rozwój - debata o Polsce Wschodniej

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA