PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Rusza #MiesiącRóżnorodności

  • Karolina Markowska
    KM
  • 5 maj 2020 12:16

Ogólnopolski Dzień Różnorodności przenosi się do sieci i przybiera formę Miesiąca Różnorodności - cyklu wywiadów oraz eksperckich wystąpień poświęconych wyzwaniom związanym z przyszłością rynku pracy, pełnieniem ról opiekuńczych czy mierzeniem poziomu zaawansowania firmy w zakresie zarządzania różnorodnością.

Rusza #MiesiącRóżnorodności
Spotkania będą próbą znalezienia odpowiedzi o przyszłość zarządzania różnorodnością i miejscem pracy (fot. Pixabay)
REKLAMA
  • Hasłem tegorocznego Miesiąca Różnorodności jest pytanie: Jaka praca przyszłości?
  • Miesiąc Różnorodności jest cyfrowym wcieleniem organizowanego co roku Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności.
  • W ramach Miesiąca Różnorodności Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaprezentuje pełną wersję raportu z badania „Praca zawodowa a pełnienie ról opiekuńczych przez kobiety i mężczyzn w Polsce”.

Hasłem tegorocznego Miesiąca Różnorodności jest pytanie: Jaka praca przyszłości? Spotkania będą próbą znalezienia odpowiedzi o przyszłość zarządzania różnorodnością i miejscem pracy.

Przez cały maj na stronie KartaRoznorodnosci.pl oraz facebooku Karty Różnorodności udostępniane będą eksperckie materiały - podcasty, wystąpienia i artykuły. Miesiąc Różnorodności to inicjatywa adresowana do przedstawicieli biznesu, administracji, organizacji pozarządowych i nauki, którzy chcą wymienić się doświadczeniami, dobrymi praktykami i inspiracjami do dalszego działania.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Czytaj też: 

O wyzwaniach świata po pandemii podczas EEC Online. Spotkajmy się w sieci

- Obecna sytuacja i związane z nią wyzwania unaoczniły, jak ważne jest zadbanie o to, abyśmy rynek pracy budowali w oparciu o takie wartości jak empatia, solidarność oraz otwarcie na potrzeby różnorodnych pracownic i pracowników. W ramach Miesiąca Różnorodności wraz z ekspertami i ekspertkami ze świata nauki, mediów oraz biznesu przyjrzymy się wyzwaniom, które stoją przed firmami oraz całym społeczeństwem, zwłaszcza w kontekście pracy przyszłości i łączenia obowiązków zawodowych z prywatnymi, związanymi np. z rolami opiekuńczymi,  porozmawiamy także o tym, jaką rolę spełniają i mogą spełniać w przyszłości nowe technologie, wreszcie chcemy dotknąć szerszego kontekstu zmian społecznych i tego, co dziś znaczy etyczna firma - zapowiada Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna i członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Rusza #MiesiącRóżnorodności

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA