PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Polska firma Erbud wśród najlepszych pracodawców świata

Firma budowlana Erbud znalazła się w zestawieniu „World’s Best Employers 2022” opublikowanym przez magazyn Forbes. Ranking obejmuje 800 firm z całego świata, które zostały uznane za najlepszych pracodawców globu na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 150 tys. pracowników z 57 krajów.

Polska firma Erbud wśród najlepszych pracodawców świata
Firma budowlana Erbud została sklasyfikowana w kategorii „inżynieria, produkcja” i zajęła 771 miejsce w rankingu „World’s Best Employers 2022” (Fot. mat. pras.)
REKLAMA

Firma budowlana Erbud została sklasyfikowana w kategorii „inżynieria, produkcja” i zajęła 771 miejsce w rankingu „World’s Best Employers 2022”. Jest jedną z 6. polskich firm, które trafiły do światowego rankingu (obok PGNiG, PKN Orlen, KGHM Polska Miedź, Amica Group i Banku Pekao).

- Erbud, co zawsze powtarzam, to ludzie. Zatrudniamy już 3 tys. pracowników w Polsce i w Niemczech, dbamy o wieloletnie relacje – nie dziwią nikogo u nas kilkuletnie, a nawet kilkudziesięcioletnie staże pracy. Promujemy awanse wewnątrz grupy, mamy programy talentowe, inwestujemy w szkolenia na wszystkich szczeblach, mamy procedury przeciwdziałania dyskryminacji. Robimy wszystko, by każdy pracownik czuł się u nas dobrze. „Pensja na czas” to w dzisiejszych czasach zdecydowanie za mało dla nowoczesnego pracodawcy – podkreśla Dariusz Grzeszczak, prezes Erbudu.

Erbud zatrudnia 3 tys. pracowników w Polsce i w Niemczech (Fot. mat. pras.)
Erbud zatrudnia 3 tys. pracowników w Polsce i w Niemczech (Fot. mat. pras.)

- Erbud w doskonały sposób łączy standardy korporacji z pewną familiarnością firmy rodzinnej. Solidne są nie tylko nasze budowy, ale też relacje z pracownikami. Mamy wdrożony kompleksowy program onboardingowy, prowadzimy duży projekt wewnętrzny, jakim jest Akademia Erbudu. Promujemy liderów, ale wspieramy też słabszych i potrzebujących – o naszej zwinności decyzyjnej niech świadczy fakt powołania funduszu Pomocy Ukrainie w wysokości 1,5 mln zł w zaledwie trzy dni. Stawiamy na transparentną rekrutację, wychodzimy frontem do „klienta”, rozumiemy jego potrzeby – jak studenci lubią grać w gry komputerowe, to nawet gramy z nimi w te gry podczas rozmów o pracę. Mamy pracowniczy program mentoringowy w ramach naszej Fundacji. Podpatrujemy najlepsze skandynawskie wzorce i wdrażamy je do naszej polskiej, nieco skostniałej branży budowlanej. Jak pokazuje ranking „Forbesa”, z dużym sukcesem – mówi Dagmara Sobolewska, dyrektorka HR Grupy Erbud.

Erbud aktywnie walczy ze stereotypami na rynku pracy promując budownictwo wśród najmłodszych. Efektem tych działań był cykl warsztatów „Młode MajstERki” skierowany do dziewczynek. Akcję, pod patronatem Politechniki Warszawskiej, zorganizowano wspólnie z Centrum Nauki Kopernik.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Polska firma Erbud wśród najlepszych pracodawców świata

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA