×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
 • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Poczta Polska zdecydowała w sprawie naczelniczki z Pacanowa

 • KDS
 • 9 cze 2022 11:08

Naczelniczka poczty w Pacanowie nie straci stanowiska. Jak poinformowała Poczta Polska, w postępowaniu wyjaśniającym nie dopatrzyła się powodów, przez które wobec kobiety mogłyby zostać wyciągnięte konsekwencje służbowe.

Poczta Polska zdecydowała w sprawie naczelniczki z Pacanowa
Michał Cieślak stracił posadę ministra ds. samorządu (fot. Twitter/Michał Cieślak)
REKLAMA

Naczelniczka oddziału Poczty Polskiej w Pacanowie Agnieszka Głazek, o której za sprawą afery z udziałem posła Zjednoczonej Prawicy Michała Cieślaka usłyszała cała Polska, nie straci pracy. Oświadczenie w tej sprawie wydał właśnie jej pracodawca.

- Po przeprowadzeniu postępowania wyjaśniającego w związku ze skargą klienta na zachowanie naczelniczki Urzędu Pocztowego w Pacanowie, Poczta Polska informuje, że nie stwierdzono zaistnienia przesłanek, mogących stanowić podstawę do wyciągnięcia konsekwencji służbowych wobec naszej pracowniczki. Oznacza to, że będzie kontynuować pracę na dotychczasowym stanowisku i dotychczasowych warunkach - czytamy stanowisku PP.

Spółka poinformowała też, że w środę 8 czerwca Michał Cieśla poprosił o wycofanie swojej skargi na zachowanie naczelniczki.

Sprawa ma związek z aferą, jaka wybuchła po wizycie Cieślaka na poczcie w Pacanowie, którą opisała redakcja portalu wyborcza.pl w Kielcach. Po tym, jak kobieta poskarżyła się ministrowi na trudną sytuację gospodarczą w kraju, miała odebrać telefon od szefa z informacją, że zostanie dyscyplinarnie zwolniona. 

Skargę na nią złożył Michał Cieślak, który w oświadczeniu zamieszczonym na Twitterze tłumaczył, że zachowanie naczelniczki nie licuje z funkcją, jaką pełni. Według ministra miała używać wobec niego wulgaryzmów.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (3)

Do artykułu: Poczta Polska zdecydowała w sprawie naczelniczki z Pacanowa

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
 • belmondo 2022-06-10 12:41:06

  Burak powinien czerwienić się ze wstydu. Tylko dlaczego zostaje zdymisjonowany przez prezesa byle partii a nie przez premiera? Coś się poprzestawiało w tym kraju.

 • PiSuar 2022-06-09 12:47:25

  No i dobrze że bydlaka stracił pracę. Kołchoźnik powinien stanąć przed sądem i zapłacić odszkodowanie kobiecie. Ten szmaciarz nie powinien pełnić funkcji publicznych a paść krowy na polu.

  • Zgred 2022-06-09 15:14:34

   Powinieneś, waść, uszanować demokratyczny wybór. Przecież to poseł na sejm! Tam większość takich buraków.

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA