PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

PARP dołączyła do Związku Pracodawców Business & Science Poland

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) dołączyła do Związku Pracodawców Business & Science Poland, który od kilku lat reprezentuje interesy polskiej gospodarki w środowisku unijnym - podała PARP.

PARP dołączyła do Związku Pracodawców Business & Science Poland
Od przeszło dwóch dekad nasze działania skupiają się na rozwoju polskiego biznesu - mowi prezes PAPR. fot. mat, pras.
REKLAMA

Prezes PARP podkreślił, że decyzja o dołączeniu do Związku Pracodawców Business & Science Poland jest zgodna z ideą wspierania polskich przedsiębiorców, którą PARP wyznaje od wielu lat.

- Od przeszło dwóch dekad nasze działania skupiają się na rozwoju polskiego biznesu. Ważnym elementem w tym procesie jest zapewnienie odpowiedniej reprezentacji naszych interesów na arenie międzynarodowej, tak, aby polscy przedsiębiorcy mogli jak najszerzej korzystać z dostępnego dla nich wsparcia. Współpraca, którą dziś rozpoczynamy, stanowi ważny krok w tym właśnie kierunku - stwierdził Dariusz Budrowski, prezes PARP, cytowany w komunikacie z 2 stycznia 2023. 

- Nawiązanie współpracy z PARP bardzo nas cieszy. BSP wykorzysta swoje dotychczasowe doświadczenie na forum europejskim, by aktywnie i skutecznie wspierać Agencję, która od lat realizuje krajowe i międzynarodowe przedsięwzięcia i programy finansowane m.in. ze środków UE, których celem jest rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności podmiotów z sektora MŚP - mówi Artur Zasada, prezes zarządu Związku Pracodawców Business & Science Poland, cytowany w komunikacie.

Więcej w WNP.PL

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: PARP dołączyła do Związku Pracodawców Business & Science Poland

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA