PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Oto zwycięzcy konkursu Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2019

Znamy już laureatów konkursu Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2019. Nagrody trafiły do firm Michelin Polska, Infinity Group, TenderHut, Lubella, Palisander, Modern-Expo, Borgwarner Poland i Transition Technologies.

Oto zwycięzcy konkursu Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2019
Laureaci konkursu Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2019. (Fot. PTWP Michał Oleksy)
REKLAMA

Nominacji i wskazań w konkursie Top Pracodawcy Polski Wschodniej dokonały władze samorządowe poszczególnych województw (marszałkowie i prezydenci miast wojewódzkich), a także przedstawiciele organizacji realizujących politykę gospodarczą poprzez pozyskiwanie inwestorów i rozwój przedsiębiorczości.

Świadkami rozstrzygnięcia konkursu oraz wręczenia nagród byliśmy 25 września podczas uroczystej gali w Białymstoku w ramach Wschodniego Kongresu Gospodarczego.

- Państwo wiedzą, jaka jest sytuacja na rynku pracy, jak bardzo wszyscy zabiegamy o pracowników. Tym bardziej docenienie bardzo dobrych praktyk w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi jest niezwykle ważne, tym bardziej w Polsce Wschodniej, bo region ten bardzo szybko się rozwija - powiedział Rafał Kerger, dziennikarz ekonomiczny, redaktor naczelny portali WNP.PL, Pulshr.pl i PortalSamorzadowy.pl.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nagrody trafiły do firm Michelin Polska, Infinity Group, TenderHut, Lubella, Palisander, Modern-Expo, Borgwarner Poland i Transition Technologies.

Firma Michelin Polska została doceniona za to, że jest największym pracodawcą na Warmii i Mazurach. Zatrudnia bezpośrednio prawie 5000 pracowników. Na co dzień kooperuje z ponad 500 firmami z Olsztyna i regionu Warmii i Mazur. Współpracuje też z olsztyńskim Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim, ze szkołami technicznymi i zawodowymi.

- Takie wyróżnienie daje nam energię do dalszych działań. Odbieramy tą nagrodę w imieniu naszych pracowników - powiedziała Agata Trzcianowska, dyrektor personalna w Michelin Polska.

Nagroda trafiła też do Infinity Group – białostockiej agencji interaktywnej specjalizującej się w innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych i marketingowych. Na podlaskim rynku firma jest siłą napędową i członkiem klastra Infotech, zrzeszającego lokalne podmioty pracujące na rzecz rozwoju technologii w regionie. Zapewnia pracownikom ciągły rozwój poprzez szkolenia i konferencje branżowe, umożliwia ich certyfikowanie.

 - Dziękuję całej załodze Infinity Group, bo to dzięki nim dostaliśmy tę nagrodę. Zatrudniamy bardzo mądrych i inteligentych ludzi, którzy tworzą fantastyczną firmę - powiedział Jarosław Antychowicz, prezes Infinity Group.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Oto zwycięzcy konkursu Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2019

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA