×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Oto zwycięzcy konkursu Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2018

Znamy już laureatów konkursu Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2018. Nagrody trafiły do firm CEDC, PGE Dystrybucja, Danwood, Track Tec, Pronar, NSG Group, Fabryka Kotłów Sefako i Prografix.

Oto zwycięzcy konkursu Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2018
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
  • Zwycięzców konkursu Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2018 poznaliśmy w trakcie Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku.
  • Oceniając zgłoszone przedsiębiorstwa, brano pod uwagę zarówno biznesowy aspekt ich działalności, jak też relacje z pracownikami i lokalną społecznością.


Nominacji i wskazań w konkursie Top Pracodawcy Polski Wschodniej dokonały władze samorządowe poszczególnych województw (marszałkowie i prezydenci miast wojewódzkich), a także przedstawiciele organizacji realizujących politykę gospodarczą poprzez pozyskiwanie inwestorów i rozwój przedsiębiorczości.

Świadkami rozstrzygnięcia konkursu oraz wręczenia nagród byliśmy 3 października podczas uroczystej gali w Białymstoku w ramach Wschodniego Kongresu Gospodarczego. W jej trakcie nagrody odebrali przedstawiciele ośmiu firm z pięciu województw Polski Wschodniej.

- To ci, którzy – skuteczni i konkurencyjni w biznesie – nie tylko dbają o pracowników, ale także pozostają we wzorowych relacjach z lokalną społecznością. Umieją dzielić się sukcesem i efektywnie współpracować, dzięki czemu wpływają na rozwój, wizerunek i powodzenie całego regionu - mówił Wojciech Kuśpik, prezes grupy PTWP, inicjator Wschodniego Kongresu Gospodarczego.

Jak przypomniał Rafał Kerger, dziennikarz ekonomiczny, redaktor naczelny portali WNP.PL, Pulshr.pl i PortalSamorzadowy.pl, w tym roku konkurs Top Pracodawców Polski Wschodniej był organizowany już po raz czwarty. Po raz pierwszy jednak towarzyszyło mu głosowanie w internecie.

- Jesteśmy zbudowani udziałem w naszych konkursach czytelników z Polski Wschodniej. Walka okazała się nie mniej gorąca niż ta przy okazji Top Inwestycji Polski Wschodniej – ocenił Rafał Kerger.

Top Inwestycje to inny z konkursów PTWP, nagradzający najciekawsze, najbardziej prorozwojowe i najważniejsze dla mieszkańców inwestycje tej części kraju.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (2)

Do artykułu: Oto zwycięzcy konkursu Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2018
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • madmax 2018-10-08 07:55:59

    to nawet zabawne - pge w topie a wynagrodzenie dla nowego montera to 2800 brutto. każda prywatna firma oferuje więcej :)

  • Krzyś 2018-10-04 09:44:55

    Może to Pracownicy powinni oceniać kto jest TOP PRACODAWCĄ ... ? Niektóre z tych firm laureatów nie mają dobrej opinii jako pracodawacze ... :) ... ???

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA