×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

SC Johnson, Kongsberg Maritime Poland, Cisco Poland. Oto najlepsze miejsca pracy w Polsce

  • Justyna Koc
    jk
  • 16 kwi 2020 13:57

W dwunastej edycji badań Great Place To Work w Polsce uczestniczyło 111 firm. 28 spośród nich zakwalifikowało się na listę Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2020. Pierwsze miejsca w 3 kategoriach konkursowych zajęli SC Johnson (firmy małe), Kongsberg Maritime Poland (firmy średnie) oraz Cisco Poland (firmy duże).

SC Johnson, Kongsberg Maritime Poland, Cisco Poland. Oto najlepsze miejsca pracy w Polsce
Według milenialsów najlepsze miejsca pracy to Kongsberg Maritime Poland, Chatham Financial Europe oraz Grohe Poland (Fot. mat. pras.)
REKLAMA
  • Według milenialsów najlepsze miejsca pracy to Kongsberg Maritime Poland, Chatham Financial Europe oraz Grohe Poland.
  • Na liście "Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2020" pojawiło się 8 firm debiutujących w tym rankingu.
  • Legendy to nagroda dla firm, które co najmniej pięć razy z rzędu znalazły się w gronie laureatów. W tym roku tym wyjątkowym wyróżnieniem uhonorowane zostały 3 firmy - Cisco Poland, Objectivity oraz Sii Polska.

Pierwsze miejsce na liście "Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2020" w kategorii firm niezatrudniających powyżej 500 osób zajęła spółka Cisco. Tuż za nią na podium znalazły się Sii oraz Hilti.

W kategorii firm średnich (poniżej 500 osób) wygrała spółka Kongsberg Maritime Poland. Drugie miejsce należy do Mercedes-Benz Financial Services, a trzecie do SAS Institute.

W kategorii firm poniżej 50 osób zwycięzcą okazała się spółka SC Johnson.

Na liście "Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2020" pojawiło się 8 firm debiutujących w tym rankingu. Większość stanowią jednak wielokrotni laureaci - firmy, które nie ustają w staraniach, aby zasłużyć w oczach pracowników na miano świetnego miejsca pracy. W dowód uznania dla nich Great Place To Work wprowadził w tym roku nowe wyróżnienie. Legendy to nagroda dla firm, które co najmniej piąty raz z rzędu brały udział w badaniu Great Place To Work, przystąpiły do konkursu i znalazły się w gronie jego laureatów. W tym roku tym wyjątkowym wyróżnieniem uhonorowane zostały 3 firmy - Cisco Poland, Objectivity oraz Sii Polska.

Co istotne, aby przekroczyć próg certyfikacyjny, firma musi uzyskać pozytywną ocenę od swoich pracowników, wyrażoną w anonimowej ankiecie Trust Index: odsetek pozytywnych odpowiedzi musi wynosić co najmniej 65 proc. Jednak aby zakwalifikować się na listę, ten wskaźnik musi być jeszcze wyższy.

Najlepsze miejsca pracy według milenialsów

Po raz drugi w historii konkursu ogłoszona została także lista 10 Najlepszych Miejsc Pracy dla Milenialsów. Laureaci tego rankingu wybierani są z grona firm wyróżnionych w głównym konkursie. To pracodawcy szczególnie doceniani przez pokolenie Y, czyli osoby urodzone po 1980 roku.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: SC Johnson, Kongsberg Maritime Poland, Cisco Poland. Oto najlepsze miejsca pracy w Polsce

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA