Oto najlepsze kobiety biznesu w Polsce

Agata Krawczyk, Barbara Woźniak i Elżbieta Bieńkowska znalazły się w gronie najlepszych polskich bizneswoman.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Oto najlepsze kobiety biznesu w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

4 gru 2013 8:58


Ranking "100 Kobiet Biznesu 2013" zrealizowany przez "Puls Biznesu" wyłonił 100 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce. Zgodnie z zasadami rankingu, laureatki musiały pełnić funkcję prezesa lub właściciela firmy przez co najmniej dwa lata. W tym czasie powinny wykazać się wysoką dynamiką sprzedaży i wzrostu.

Agata Krawczyk, prezes Apartment House zwyciężyła w kategorii spółek z przychodami do 50 mln zł. Tuż za nią pojawiła się Barbara Wolska, prezes B2B Consulting, a na miejscu trzecim Marta Ferenc, prezes Almy.

W kategorii spółek z przychodami powyżej 50 mln zł najlepszą bizneswoman okazała się Barbara Woźniak, prezes BestOil. Drugie miejsce w rankingu "PB" zajęła Ilona Potok, prezes Elmex Logistic Groupe, a na trzecim Agnieszka Malinowska, z Energa Operator Eksploatacja i Inwestycje Płock.

Wyboru pań, które w ciągu ostatniego roku wyróżniły się w biznesie skuteczną strategią czy odważnymi decyzjami, dokonali również internauci. Po podsumowaniu 6,5 tys. głosów internautów pierwsze miejsce zajęła wicepremier Elżbieta Bieńkowska, drugie - Magdalena Nawłocka, wiceprezes grupy Allianz Polska oraz Ewa Misiak, prezes Baby&Care.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.