PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Top Employers Polska 2018: Oto najlepsi pracodawcy w Polsce

 • Justyna Koc
  jk
 • 2 lut 2018 18:30

ING Bank Śląski, mBank, Orange, Vilvo, Avon, Lidl, Carrefour, PKN Orlen, Capgemini, Citi Service Center Poland oraz PageGroup - między innymi te firmy zdobyły certyfikat Top Employers Polska 2018.

Top Employers Polska 2018: Oto najlepsi pracodawcy w Polsce
Laureaci konkursu podczas gali (Fot. mat. pras.)
REKLAMA
 • Top Employers Institute po raz kolejny wybrał najlepszych pracodawców.
 • Nagrodzono firmy wyróżniające się polityką zatrudnienia.
 • W tym roku certyfikat otrzymało 48 działających w Polsce organizacji.

 

Certyfikatem zostają wyróżnione przedsiębiorstwa, które tworzą najlepsze warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji, a także dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Aby uzyskać certyfikat Top Employers, uczestnicy muszą przejść szczegółowe badania i spełnić określone w nich standardy. Niezależny audyt wszystkich odpowiedzi jest gwarancją odpowiedniego przebiegu procesu. Zdobycie certyfikatu uprawnia do posługiwania się tytułem Top Employers tylko przez rok, tak aby kandydaci zawsze mieli pewność, że aplikują do firmy oferującej atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Nie dziwi więc, że liderzy rynku pracy co roku przystępują do badania – wśród tegorocznych laureatów aż 22 firmy biorą udział w badaniu co najmniej od pięciu lat. Cztery organizacje zdobyły tytuł Top Employera aż dziewięć razy. Co ciekawe, Polska uplasowała się również na ósmym miejscu w Europie pod względem liczby certyfikowanych organizacji przez Top Employers Institute.

Oto Top Employers Polska 2018

Z branży farmaceutycznej nagrody dostali: AbbVie Polska, Chiesi Polska, Boehringer Ingelheim, Roche Polska, Merck Poland i Sanofi.

W w branży bankowej certyfikatem mogą pochwalić się: Bank BGŻ BNP Paribas, Bank Pekao, Bank Zachodni WBK, Eurobank, ING Bank Śląski, mBank oraz Santander Consumer Bank.

Na wyróżnienie zasłużyły firmy BPO/SCC: Capgemini, Citi Service Center Poland, Ista Shared Services Polska, Dimension Data Polska oraz Accenture.

Jeśli chodzi o sektor tytoniowy na na tytuł najlepszego pracodawcy zasłużyły: British American Tobacco Polska, Imperial Tobacco w Polsce, JTI Polska oraz Philip Morris International w Polsce.

Na certyfikat zasłużyły również telekomy: T-Mobile oraz Orange oraz spółki z branży detalicznej: Lidl, Kaufland, Makro i Carrefour.

Jeśli chodzi o sektor finansowy to tytuł Top Employers 2018 otrzymały firmy: Provident Polska, Nationale Nederlanden oraz Mercer Polska.

Faurecia Automotive, Lear Corporation Poland, Volvo Polska i Valeo Polska - to firmy motoryzacyjne, które zostały zaliczone do najlepszych pracodawców.

Certyfikat Top Employers 2018 otrzymały też przedsiębiorstwa produkujące sprzęt gospodarstwa domowego: Elica Group Polska oraz Whirlpool Poland. Dobrym pracodawcą okazała się także spółka związana z lotnictwem - MTU Aero Engines Polska.

Pozostałe wyróżnione firmy to: DHL Express, Saint-Gobain, Avon Cosmetics, PKN Orlen, Medtronic Poland, PepsiCo Consulting Polska, McDonalds's Polska, PageGroup, Turek i CHEP Polska.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (3)

Do artykułu: Top Employers Polska 2018: Oto najlepsi pracodawcy w Polsce

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
 • alik 2019-03-08 22:00:17

  Ależ się zdziwiłam widząc nazwę Kaufland.

 • orange fan 2019-02-01 10:41:56

  Jestem byłym pracownikiem Orange i jest mi bardzo przykro, że Orange jest obecny w tym rankingu. Moim zdaniem wypacza to całkowicie sens prowadzenia rankingów Top Employers skoro w gronie laureatów jest firma Orange, która systematycznie od wielu lat zwalnia pracowników tuż przed osiągnięciem okresu ochronnego (jest to co najmniej kilkadziesiąt osób) oraz systematycznie co roku wyrzuca z pracy w ramach tkz. "odejść dobrowolnych" około 10% załogi. Jak takie "szczegóły" mogły nie zostać zauważone w trakcie "szczegółowego badania" na które powołują się organizatorzy? WSTYD

 • xXx 2018-02-26 15:09:33

  dhl firma kurierska która nie zatrudnia żadnego kuriera

REKLAMA
 • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA