PARTNERZY PORTALU

Top Employers Polska 2016: Oto najlepsi pracodawcy w Polsce

 • Justyna Koc
  jk
 • 17 lut 2016 14:43

Top Employers Institute po raz kolejny przebadał firmy pod kątem warunków zatrudnienia i kultury organizacyjnej. Kto tym razem okazał się dobrym pracodawcą?

Top Employers Polska 2016: Oto najlepsi pracodawcy w Polsce
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Top Employers Institute odznacza firmy wyróżniające się polityką zatrudnienia. Certyfikatem zostają wyróżnione przedsiębiorstwa, które tworzą najlepsze warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji, a także dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

Aby uzyskać certyfikat Top Employers, uczestnicy muszą przejść szczegółowe badania i spełnić określone w nich standardy. Niezależny audyt wszystkich odpowiedzi jest gwarancją odpowiedniego przebiegu procesu.

Kryteria, które są brane pod uwagę to: świadczenia podstawowe i dodatkowe oraz warunki pracy. Komisja zwracała również uwagę na rozwój kariery zawodowej pracowników i szkolenia, które oferuje im pracodawcy. Ważny jest także sposób zarządzania kulturą organizacyjną firmy.

W branży bankowej certyfikatem mogą pochwalić się: mBank, BGŻ BNP Paribas, Citi Handlowy. Top Employers Institute docenił również warunki pracy w ING Banku Śląskim oraz w Raiffeisen Polbank.

Z branży spożywczej certyfikat Top Employers 2016 otrzymały przedsiębiorstwa: Lidl, Tchibo, Mleczarnia Turek, Heineken oraz PepsiCo Poland. Wyróżnione zostały także firmy tytoniowe: Imperial Tobacco Polska, JTI Polska, Philip Morris International, British American Tobacco Polska Trading.

Certyfikat otrzymały też firmy farmaceutyczne: Chiesi Polska, Boehringer Ingelheim i Roche Polska. Na wyróżnienie zasłużyły firmy BPO/SCC: Infosys, Capgemini, Citi Service Center Poland, Dimension Data Polska, Accenture i Ista Shared Services Polska.

Dobrym pracodawcą okazała się także spółka związana z lotnictwem - MTU Aero Engines Polska oraz firmy z sektora motoryzacyjnego: Valeo, Volvo i Goodyear.

Certyfikat Top Employers 2016 otrzymały też przedsiębiorstwa produkujące sprzęt gospodarstwa domowego: Elica, BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego oraz Bosch. Na wyróżnienie zasłużyły również telekomy: T-Mobile oraz Orange.

Pozostałe wyróżnione firmy to: DHL, Saint-Gobain, Avon Cosmetics, Provident Polska, McDonalds's i PZU.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (5)

Do artykułu: Top Employers Polska 2016: Oto najlepsi pracodawcy w Polsce

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
 • Jacek 2016-11-19 08:22:07

  Tchibo? Ja chyba śnię ... czy oni płacą za te certyfikaty? Przecież Tchibo to tylko wyzysk, i słabe zarobki. Korpo bzdury sieją w głowach a o zwiększeniu pensji nie ma mowy, większośc [pracowników na umowie zlecenia i to pod Randstadem, żeby tylko nie mówiono, że Tchibo jest be ... masakra, przykre to jest.

 • Mobbing 2016-11-02 08:54:06

  Pzu to jakiś żart

 • zainteresowana 2016-02-21 09:36:39

  Bardzo interesuje mnie fakt czemu autor tego arytkułu o Orange Polska który dostał nagrodę za pierwsze miejsce - tytuł najlepszego Pracodawcy w Polsce 2016 - pisze a raczej wspomina dopiero w ostatnim zdaniu ?

 • titus 2016-02-18 13:31:24

  Fajnie że są takie nagrody :) Po ostatnich perypetiach T-mobile nie sądziłam że znajdzie się w tym gronie, a tu proszę jaka niespodzianka. Gratuluję wszystkim zwycięzcom!

 • zainteresowana 2016-02-17 17:45:13

  gdzie można obejrzeć relację z gali wręczania nagród?

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA