×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Oto Bizneswoman Roku 2016. Wśród nich przedstawicielka branży HR

  • Justyna Koc
    jk
  • 13 mar 2017 16:14

Ogłoszono wyniki ósmej edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. Wśród nagrodzonych znalazły się założycielki i menedżerki z takich firm jak Deloitte, Plastwil, Whisbear, Nestmedic, PelviFly czy Ada.

Oto Bizneswoman Roku 2016. Wśród nich przedstawicielka branży HR
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku to ogólnopolski konkurs dla przedsiębiorczych kobiet, w którym od siedmiu lat honorowane i doceniane są kobiety realizujące ambitne projekty zawodowe. W tegorocznej edycji przyznawano nagrody w 9 kategoriach: Sukces w Korporacji, Moja Firma – przychody powyżej 4 mln złotych, Moja Firma – przychody poniżej 4 mln złotych, Start-up Roku, Kobieta w Nowych Technologiach, Pomysł na Start, Działalność Społeczna i Bizneswoman Publiczności. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii konkursu Bizneswoman Roku przyznano nagrodę Grand Prix.

W pierwszej kategorii - Sukces w Korporacji - nagroda główna trafiła do Iwony Georgijew, partnera w firmie Deloitte. Odniosła ona nie tylko sukces zawodowy, ale także aktywnie wspiera inne kobiety w realizacji ambitnych celów. Jest liderką Klubu SheXO oraz Programu Różnorodności w Polsce oraz Europie Środkowej. 

Z kolei nagroda specjalna trafiła do dr Ewy Łabno-Falęckiej, dyrektor komunikacji i relacji zewnętrznych w Mercedes-Benz Polska. Przez ostatnie 15 lat w ekspertka zbudowała praktycznie od podstaw zespół i strategię komunikacji oraz sieć relacji zewnętrznych w spółce. Pod jej kierunkiem zespół otrzymał wiele nagród w dziedzinie zintegrowanej komunikacji marketingowej.

Izabella Wałkowska, prezes firmy Plastwil zwyciężyła w kategorii Moja Firma – przychody powyżej 4 mln złotych. Wałkowska efektywnie realizuje cele biznesowe, działając w bardzo wymagającej, a przy tym męskiej branży. Zrestrukturyzowała spółkę, zdywersyfikowała produkcję, podwoiła park maszynowy, w efekcie potroiła obrót handlowy spółki i zwiększyła jej rentowność.

Izabella Wałkowska, prezes zarządu firmy Plastwil (Fot. Sukces Pisany Szminką/Facebook)
Izabella Wałkowska, prezes zarządu firmy Plastwil (Fot. Sukces Pisany Szminką/Facebook)

Kolejna nagroda (kategoria Moja Firma – przychody poniżej 4 mln złotych) trafiła do twórczyń szumiącego misia Whisbear - Julii Sielickiej-Jastrzębskiej oraz Zuzanny Sielickiej-Kalczyńskiej. W ciągu dwóch lat udało im się zbudować od podstaw jedną z najważniejszych polskich marek w branży dziecięcej.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Oto Bizneswoman Roku 2016. Wśród nich przedstawicielka branży HR

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA