PARTNERZY PORTALU

Jak osiągnąć sukces? Oscarowe lekcje dla każdego pracownika

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 18 lut 2019 10:49

Rozdanie Oscarów to impreza organizowana z wielkim rozmachem z udziałem wielu charyzmatycznych osobowości w jednym miejscu. Jest to też jedyna w swoim rodzaju szansa, by zaczerpnąć inspiracji od ludzi sukcesu.

Jak osiągnąć sukces? Oscarowe lekcje dla każdego pracownika
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
  • Co łączy Johna Travoltę, Willa Smitha i Johna Malkovicha? Żaden z nich nie otrzymał do tej pory Oscara. Oczywiście, nagrody są wymarzonym zwieńczeniem pracy w każdym zawodzie. Jednak trzeba je traktować jako miły dodatek do pracy, a nie jej cel sam w sobie.
  • Kto z nas nie pamięta konsternacji, którą wywołał chwilowy zwycięzca „La la land” czy upadek Jennifer Lawrence? Dla klientów liczy się prawdziwa strona marki, którą reprezentuje firma. Wizerunek budowany na drobnych kłamstwach prędzej czy później runie jak domek z kart.
  • Planując harmonogram działań związanych z nowym przedsięwzięciem, przygotuj plan wydarzeń, ważnych dat związanych z ideą danego projektu. Określ różne rodzaje grup docelowych. Spójna dobrze przemyślana koncepcja jest kluczem do sukcesu działań w każdej branży.

Tegoroczne rozdanie Oscarów zbliża się wielkimi krokami. Dla twórców filmowych oscarowa gala to wisienka na torcie, wieńcząca wielomiesięczne prace związane z promocją filmów. Na dźwięk słów: and the Oscar goes to… miliony fanów kina na całym świecie wstrzymują oddech. Wydarzenie organizowane z wielkim rozmachem z udziałem wielu charyzmatycznych osobowości w jednym miejscu to jedyna w swoim rodzaju szansa, by zaczerpnąć inspiracji od ludzi sukcesu.

Bądź cierpliwy, efekty przyjdą z czasem

Uwielbiany przez rzesze fanów na całym świecie Leonardo DiCaprio długo wyczekiwaną statuetkę zdobył po ponad 20 latach występów na dużym ekranie. Wyróżnienie Amerykańskiej Akademii Filmowej trafiło do niego dopiero przy okazji 6. nominacji. Ciężka praca, wiara w to, co się robi i pasja do aktorstwa musiała skończyć się sukcesem.

Niezależnie od branży wiara w prowadzone projekty i tematy, którymi chcesz zainteresować innych w dłuższej perspektywie przyniosą oczekiwane efekty. Cierpliwość uczy skutecznej organizacji. Dzięki niej praca, którą wykonujesz staje się bardziej efektywna.

Postaw na autentyczność

Kate Winslet poruszyła widzów, kiedy odbierając Oscara za rolę w filmie „Lektor”, wzruszona przyznała, że do przemowy przygotowywała się już jako mała dziewczynka, ćwicząc przed lustrem w łazience. Jej słynna mowa oscarowa sprzed dekady do dzisiaj bije rekordy popularności. Po rozdaniu nagród świat żyje także oscarowymi wpadkami, które pokazują autentyczne, często niespodziewane reakcje aktorów.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Jak osiągnąć sukces? Oscarowe lekcje dla każdego pracownika

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA