Nowe rozwiązania kadrowe na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej

Konsorcjum firm Gavdi Polska i Quercus dostarczy usługę wdrożenia i utrzymania modułu kadrowo-płacowego wraz z samoobsługą pracowniczą i podróżami służbowymi dla Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowe rozwiązania kadrowe na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

22 kwi 2013 12:03


Firmy zrealizują także integrację modułu ze Zintegrowanym Informatycznym Systemem Wspomagania Zarządzania Uczelnią opartym na systemie mySAP ERP i bazie danych DB2.

Oferta konsorcjum została uznana za najkorzystniejszą pod względem kryteriów oceny ofert określonych w SIWZ w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego. Umowa na realizację projektu została podpisana w dniu 16 października 2012 r. 13 marca br. oficjalnie odebrany został dokument koncepcji wdrożenia.

„Profesjonalizm i zaangażowanie całego zespołu wdrożeniowego oraz wysoki poziom realizowanych działań widoczne już na tym etapie prac, przekonują nas, że ten tak ważny dla uczelni projekt zostanie zakończony z sukcesem i pozwoli nam osiągnąć zamierzone efekty" - mówi Grażyna Elżbieta Fiok, kanclerz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Wdrożenie modułu jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w związku z realizacją projektu „Nowoczesny model zarządzania w UMCS" .

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.