×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Najważniejsza debata centralnej Europy. Zainteresowanie rośnie z dnia na dzień

Ponad 5 tys. uczestników, 700 prelegentów oraz blisko 300 dziennikarzy z całej Polski zarejestrowało się już na XIV Europejski Kongres Gospodarczy.

Najważniejsza debata centralnej Europy. Zainteresowanie rośnie z dnia na dzień
Agenda 14. edycji EEC przeszła gruntowną zmianę, pojawiły się w niej nowe sesje poruszające najbardziej aktualne zagadnienia związane z sytuacją na Ukrainie (Fot. PTWP)
REKLAMA
  • Europejski Kongres Gospodarczy (EEC – European Economic Congress) największa impreza biznesowa w Europie Środkowej, to trzydniowy cykl 150 debat oraz spotkań i wydarzeń towarzyszących.
  • Wśród tematów 150 sesji m.in. scenariusze rozwoju w Ukrainie, odbudowa gospodarki, przeobrażenia związane z Zielonym Ładem i nowymi technologiami.
  • Grono ekspertów tworzą unijni komisarze, premierzy i przedstawiciele rządów państw europejskich, prezesi największych firm, naukowcy i praktycy oraz decydenci.

Rejestracja na największą debatę gospodarczą w Europie Środkowo-Wschodniej trwa. XIV Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się w terminie 25-27 kwietnia 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

- Program Europejskiego Kongresu Gospodarczego w tym roku przeszedł przeobrażenie pod wpływem kolejnego po pandemii wyzwania, jakim jest agresja Rosji na Ukrainę. Naturalnie, jednym z głównych tematów dyskusji podczas kongresowych debat będzie sytuacja w Ukrainie oraz zaangażowanie Polski w pomoc wschodniemu sąsiadowi – zapowiada Wojciech Kuśpik, prezes grupy PTWP, inicjator i organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego. 

- W agendzie trzydniowych spotkań nie zabraknie również najbardziej aktualnych tematów związanych z zieloną transformacją i odbudową gospodarki, a także procesów związanych z przyspieszoną digitalizacją i nowymi technologiami – dodaje.

150 paneli dyskusyjnych

Europejski Kongres Gospodarczy to okazja do spotkań na szczycie oraz przeprowadzenia konstruktywnych dyskusji dotyczących europejskiej gospodarki. Łącznie odbędzie się ponad 150 paneli dyskusyjnych, w drugim dniu wydarzenia nawet 16 sesji równocześnie.

Grono ekspertów tworzą unijni komisarze, premierzy i przedstawiciele rządów państw europejskich, prezesi największych firm, naukowcy i praktycy oraz decydenci.

Uczestnicy omówią kluczowe zagadnienia związane z przyszłością gospodarki oraz obszary, w których dokonują się największe zmiany, sytuację ekonomiczną i wiele innych istotnych aktualnie tematów. W debatach nie zabraknie różnic w poglądach i punktach widzenia.

Europejscy politycy i ambasadorzy

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Najważniejsza debata centralnej Europy. Zainteresowanie rośnie z dnia na dzień
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA