Najlepsi pracodawcy w Wielkiej Brytanii. Każdy chce u nich pracować

Jak pracować w Wielkiej Brytanii to dla Jaguara - to wnioski z badania przeprowadzonego dla agencji Bloomberg. W badaniu brano pod uwagę m. in. atmosferę panującą w firmie, atrakcyjność wykonywanej pracy, możliwość dokształcania się i reputację firmy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Najlepsi pracodawcy w Wielkiej Brytanii. Każdy chce u nich pracować

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/em

13 sty 2016 13:05


Badanie zostało przeprowadzone na próbie 15.000 pracowników. Pracownikom zadano 35 pytań na temat ich pracodawców i poproszono ich o pozytywną lub negatywną identyfikację innych firm z 23 sektorów.

Okazało się, że producent samochodów luksusowych Jaguar Land Rover jest najlepszym miejscem pracy w Wielkiej Brytanii.

"Jaguar Land Rover zdobył wysokie noty zarówno bezpośrednio [od pracowników], jak i pośrednio, co oznacza, że odbiór firmy od wewnątrz, jak i na zewnątrz jest bardzo dobry" - powiedziała autorka raportu Charlotte Edney.

Na drugim miejscu na liście najatrakcyjniejszych miejsc pracy jest firma farmaceutyczna AstraZeneca, a na trzecim dom handlowy Harrods. Trzy pierwsze firmy na liście mają swoje siedziby w Wielkiej Brytanii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Damian 2016-01-13 15:10:36

5Polecam artykuł Max Kolonko, który pokazuje, że Komorowski wraz z PO przez lata okradali Polskę i byli na usługach Niemców!!! Powinni za to wszystko odpowiedzieć przed nami, prawdziwymi POLAKAMI. Nie dajmy sobie dłużej mydlić oczu przez te niemieckie media. CZYTAJCIE JAK BYŁO!! bookstar.pl/8538