Molestowanie, mobbing, TVN: Durczok już po przesłuchaniu Komisji?

Zgodnie z zapowiedziami TVN, na początku przyszłego tygodnia możemy się spodziewać oficjalnego komunikatu po zakończonych pracach komisji, która bada czy w stacji dochodziło do molestowania seksualnego i mobbingu. Szef "Faktów" TVN miał przed nią stanąć w nocy z czwartku na piątek.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Molestowanie, mobbing, TVN: Durczok już po przesłuchaniu Komisji?

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

7 mar 2015 9:43


Przypomnijmy, cała sprawa zaczęła się od publikacji z początku lutego w tygodniku "Wprost", w której podano, że w jednej z największych stacji telewizyjnych w Polsce mogło dochodzić do molestowania seksualnego. W późniejszych materiałach "Wprost" przyznał, że anonimowe relacje pracownic TVN miały dotyczyć Kamila Durczoka, szefa "Faktów".

Czytaj też: Molestowanie seksualne - żeby do niego doszło wystarczą słowa

16 lutego TVN powołał specjalną Komisję do zbadania, czy osoby zatrudnione w telewizji mogły być przedmiotem mobbingu lub molestowania w miejscu pracy. Stacja przesłuchała już kilkanaście osób - obecnych i byłych współpracowników telewizji. Według informacji, które podaje "Fakt", w nocy z czwartku na piątek (z 5 na 6 marca) przed Komisją stanął również Kamil Durczok, który był przepytywany przez pięć godzin.

Spekuluje się, że niezależnie od wyników prac Komisji, Durczok nie wróci już na stanowisko szefa "Faktów".

- Bez względu na to, czy podawane informacje są prawdziwe, czy też nie, łatka została już przyklejona. Na pewno utrudni to bardzo powrót do telewizji i pracę przez co najmniej najbliższe kilka miesięcy – twierdzi Magda Zwolińska, bussiness unit ditector w Lighthouse Consultants.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

4 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

telewidz 2015-03-07 11:26:24

Najwyższy czas aby zmienić formę podawania wiadomości nie tak jak dotychczas. Już bez Durczoka w Faktach po Faktach była dość dobra próbka konferencji z Ministrem Zdrowia. i czekamy na inne tego typu.

Konrad 2015-03-07 11:20:36

Chyba Miecugow był w komisji dlatego przsłuchnie odbyło się nocą.

janek 2015-03-07 11:02:29

Może wreszcie po odejściu tego Pana Fakty w TVN będą faktami i skończy się to pitolenie o CHOPINIE.