×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Miliony do wzięcia dla małych i średnich firm. Rusza kolejna runda konkursu

  • Autor: PAP/JP
  • 18 wrz 2023 15:29

Ministerstwo Rozwoju i Technologii uruchomiło dodatkową rundę konkursową w ramach programu "Innowacje dla cyfrowej, zielonej, zdrowej i społecznie zrównoważonej przyszłości". Budżet programu skierowanego m.in. dla małych i średnich firm to 6,3 mln zł - przekazał w poniedziałek resort.

Miliony do wzięcia dla małych i średnich firm. Rusza kolejna runda konkursu
Ministerstwo Rozwoju i Technologii uruchomiło dodatkową rundę konkursową w ramach programu "Innowacje dla cyfrowej, zielonej, zdrowej i społecznie zrównoważonej przyszłości" (fot. Redd F/Unsplash)
REKLAMA

Jak przypomniało MRiT, program "Innowacje dla cyfrowej, zielonej, zdrowej i społecznie zrównoważonej przyszłości" skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność w Polsce, a także studentów z innowacyjnymi pomysłami na własny biznes oraz organizacji społecznych i gospodarczych. Celem inicjatywy jest "wyłonienie najciekawszych rozwiązań wspierających innowacyjność gospodarki oraz promowanie nowych technologii i nowatorskich inicjatyw społecznych".

"Tylko gospodarka oparta na nowoczesnych rozwiązaniach może dynamicznie się rozwijać" - podkreślił minister rozwoju i technologii Waldemar Buda, cytowany w poniedziałkowym komunikacie resortu. "Cyfrowa transformacja mająca na uwadze dobro środowiska, ludzi i ich potrzeby to konieczność, jeśli chcemy, by nasza gospodarka rozwijała się w takim tempie, jak w ostatnim czasie, a zadaniem państwa jest kreować bodźce do takiego rozwoju" - wskazał szef MRiT.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Miliony do wzięcia dla małych i średnich firm. Rusza kolejna runda konkursu
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA