×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Mikroprzedsiębiorcą Roku 2017 została innowacyjna firma z branży medycznej

  • Autor: PAP/JS
  • 20 cze 2018 17:55

Tytuł Mikroprzedsiębiorcy Roku 2017 trafił do spółki KF Niccolum z Warszawy, która opracowała innowacyjną technologię hamującą przenikanie do wnętrza skóry jonów niklu.

Mikroprzedsiębiorcą Roku 2017 została innowacyjna firma z branży medycznej
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Organizatorem konkursu jest stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych.

Wyniki rywalizacji właścicieli najmniejszych przedsiębiorstw w Polsce ogłoszono w środę.

Jak poinformowano, zgłoszenia do konkursu nadesłało ponad 200 firm, które zatrudniają do 10 osób, a ich obroty nie przekraczają 2 mln euro.

"Główną nagrodę w wysokości 40 tys. zł zdobyła spółka KF Niccolum z Warszawy - pomysłodawca i producent innowacyjnych kosmeceutyków chroniących przed objawami alergii niklowej" - czytamy w komunikacie.

Najlepszego mikroprzedsiębiorcę wyłoniono po raz 13.

Zobacz też: Top Pracodawcy Polski Wschodniej. Nagrodzimy pracodawców z pięciu województw

Poza nagrodą główną kapituła konkursu przyznała cztery wyróżnienia w kategoriach: Start, Progres, Senior, Młody Biznes oraz osiem specjalnych wyróżnień dodatkowych dla firm reprezentujących poszczególne regiony kraju.

"Zależało nam na docenieniu lokalnych liderów biznesu. Mamy świadomość jak bardzo potrzebują wsparcia i potwierdzenia, że ich mikro działalność ma bardzo duży, wręcz makro wpływ na kształtowanie postaw i wzrost świadomości o potencjale biznesowym wśród lokalnych społeczności i mieszkańców mniejszych miejscowości" - podkreśliła Ewa Sobkiewicz, prezes stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, organizator konkursu.

Jak ocenił Sławomir S. Sikora, prezes banku Citi Handlowy (partner strategiczny konkursu) każdy rok przynosi potwierdzenie, "jak innowacyjny i prężnie rozwijający się jest biznes prywatny w Polsce".

KF Niccolum, która została Mikroprzedsiębiorcą Roku 2017, to firma z branży medycznej, która opracowała innowacyjną technologię hamującą przenikanie do wnętrza skóry jonów niklu, wywołujących reakcję alergiczną u prawie 20 proc. ludzi na świecie.

Wyróżnienia w kategoriach Start, Progres, Senior, Młody Biznes otrzymały firmy: Start - PelviFly Sp. Z o.o., Progres - Riftcat Sp. Z o.o., Senior - Ludwisarnia Felczyńskich Taciszów, Młody Biznes - Kuchnia Konfliktu Sp. Z o.o.

Natomiast wyróżnienia specjalne trafiły do: SkyTronic Sp. Z o.o., Dobry Stolarz Gąska Sp. J. - właściciel marki MiaCalnea, LAPARO Sp. Z o.o., Oleowita Ewelina Narożna-Domska, Prodromus Sp. Z o.o., Seedia Sp. Z o.o., Udress Code Sp. Z o.o. oraz KSK Developments Sp. Z o.o.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Mikroprzedsiębiorcą Roku 2017 została innowacyjna firma z branży medycznej

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA