Menedżer roku branży automotive

Polska Izba Motoryzacji wyłoniła w realizowanym przez siebie plebiscycie "Menedżera Roku". Został nim Aleksander Czajka - dyrektor Grupy Plastic Omnium Auto w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Menedżer roku branży automotive

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

25 cze 2013 18:48


Jak wskazuje uzasadnienie wyróżnienia, Aleksander Czajka przeprowadził firmę przez trudny okres zapaści, podejmując się roli integratora i tworząc silną organizację, która obejmuje teraz trzy zakłady produkcyjne Plastic Omnium Auto w Polsce.

Ponadto przeprowadził transfer technologiczny i wdrożył standardy Plastic Omnium Auto do organizacji krajowej dostosowując je do wymagań grupy. Czajka konsekwentnie realizuje plan strategiczny firmy, zakładający wzrost wyniku operacyjnego o 300% do roku 2016 w stosunku do prognozy roku 2013. Przy takim podejściu, zarząd grupy Plastic Omnium zdecydował o relokacji produkcji z części zakładów europejskich do Polski.

Czajka stanowisko dyrektora krajowego grupy obejmuje od 2012 r. W swojej dotychczasowej karierze menedżerskiej dyrektor Czajka pełnił m.in. funkcję członka zarządu Plastal sp. z o.o. w której był głównym animatorem zmian, co pozwoliło firmie na wyjście ze stanu upadłości.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

6 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

obiektyw 2014-09-26 14:23:47

Gdy Pan Cz. Doszedl do władzy to powstal tylko wielki bałagan i nieład. Dokładnie to samo po nim zostalo. Facet to miernota! Ludzie nie dajcie sie zwiesc.

do K 2014-08-29 15:18:36

nie wypowiadaj się na temat o którym nie masz pojęcia a nie masz pojęcia a A.CZ jego historii i kompetencjach...

K 2014-07-30 10:27:31

Oczywiście, czego spodziewać się na polskim forum, pod artykułem opisującym czyjś sukces? pomyje, pomyje, pomyje. Wy się Polaczki nigdy nie zmienicie i ostatnią krowę we wsi byście zabili, gdyby była sąsiada, a nie Wasza. Wstyd i oczywiście - zero merytoryki.