PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Mazurek o wyborze Nicholsonovej: Szydło była najlepszą kandydatką

 • Autor: PAP/KDS
 • 18 lip 2019 12:33

Nadal uważamy, że Beata Szydło była najlepszą kandydatką na szefową komisji zatrudnienia i spraw socjalnych PE, o ogromnym doświadczeniu politycznym, o ogromnym poparciu, jakiego nikt w Europie nie uzyskał - powiedziała dziennikarzom w Strasburgu europosłanka Beata Mazurek (PiS).

Mazurek o wyborze Nicholsonovej: Szydło była najlepszą kandydatką
Beata Mazurek. (fot. Facebook/Beata Mazurek)
REKLAMA

Na to stanowisko została w czwartek wybrana Słowaczka Lucia Durisz Nicholsonova. W głosowaniu otrzymała poparcie 38 europosłów, 14 było przeciw, trzech wstrzymało się od głosu.

W poprzednich głosowaniach dwukrotnie odrzucona została kandydatura byłej premier Beaty Szydło (PiS).

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Nadal uważamy, że Beata Szydło była najlepszą kandydatką o ogromnym doświadczeniu politycznym, o ogromnym poparciu, jakiego nikt w Europie nie uzyskał. Natomiast wszyscy (...) mamy świadomość tego, że umowy, które tutaj miały obwiązywać, absolutnie nie obowiązują, że nasi kandydaci, nie tylko Beata Szydło, ale również prof. Zdzisław Krasnodębski, akceptowani nie byli - powiedziała Mazurek.

Dodała, że frakcja Europejskich Konserwatystów i Reformatorów (EKR) nie chciała doprowadzić do sytuacji, w której utraci to stanowisko. - Stąd decyzja, by wystawić Słowaczkę - wskazała. Jej zdaniem nie można było wykluczyć, że inne frakcje, np. socjaldemokraci, planowali przejąć kierownictwo komisji.

Mazurek podkreśliła, że Nicholsonova ma doświadczenie. - Była wiceministrem. Zajmowała się wiele lat polityką społeczną. Ufam, że - tak jak mówiła przewodnicząca - polityka nie będzie tutaj górowała, tylko praca merytoryczna. Na pewne będziemy obstawać za wartościami, będziemy głośno domagać się rozwiązań, które będą dobre dla Polaków. To obiecaliśmy w kampanii wyborczej - zaznaczyła polska europosłanka.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (31)

Do artykułu: Mazurek o wyborze Nicholsonovej: Szydło była najlepszą kandydatką

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
 • Czy życie ludzkie nie jest nadrzędną? Kto dał Wam oszustom prawo decydowania o ludzkim życiu? 2020-09-11 20:09:43

  Żyjemy w dobie koronawirusa, dla podatków od nieruchomości Was przestępcy zabili. Ten bandyta Jan Ardanowski jeszcze do Częstochowy w niedzielę popierdolilł z Dudą robić katolikom wodę w mózgach,przecież szamba ekologiczne które wykonali ze środków UE na gruntach bez kanalizacji sanitarnej do obrotu w myśl ustawy o obrocie ziemią, teraz właśnie oddziaływują bezpośrednio do źródeł życia(żył wód pitnych) ujęć wody w okresie roztopowym i przy intensywnych opadach deszczowych gdy ziemia już nie przyjmuje wody.

  • Przestępcy, oszuści, złodzieje! 2020-11-08 16:34:26

   Najciemniejsza strono księżyca, macie krew na rękach.

 • Powinni Ciebie zabić ludzie bez zbędnej zwłoki, wiesz ile milinów dolarów w USA kosztować będzie leczenie jednego tylko takiego poszkodowanego, wolisz politykować pojebie nad życiem ludzkim niż ponieść odpowiedzialność za czyny, koniec Wasz bliższy niż się spodziewacie. 2020-08-09 21:06:27

  Ziobro, Morawiecki i chory psychicznie Kaczyński stoją po stronie bandytów, tylu ludzi posłaliście do ziemi oby mogli ich ziemie przejąć dzieci banderowców które mają krew na rękach! Obracaliście gruntami poniżej 1ha, debile którzy uważali się za bonzów w związku ze zakupem takich nieruchomości wykonywali przydomowe oczyszczalnie ścieków , przed ich usytuowaniem nasypali tonami wapno które oczywiście z całą tablicą Mendelejewa przedostały się do wód podskórnych i źródlanych(prywatnych studni głębinowych)zabijając głupich pracusiów zwierzęta i ich rodziny , kierując na powyższe skargę do Urzędu Wojewódzkiego Wydziału Środowiska i Rolnictwa otrzymujemy podpowiedź (ŚR-II.710.32020.MK)iż-"jest to zadanie danej gminy i nie podlega kontroli wojewody (Dz.U.z 2018r. poz 1152)". według właściwości takie Skargi powinien otrzymać Komisarz Środowiska Fransa Timmermans.

 • Jeżeli posady wiedzie w przedmiocie wykonanych takich rozcinaczy(ekologicznych oczyszczalń ścieków) zobligowani jesteśmy zawiadomić organa ścigania, "życie ludzkie jest nadrzędną " , powielanie takiej patologi i podżeganie w celu niszczenia źródeł wód pitnych życia jest karalne, bezwarunkowym pozbawieniem wolności do lat 12. 2020-08-01 18:14:48

  Województwo lubelskie > powiat chełmski > gmina Chełm -Wójt- Wiesław Kociuba-UE nie będzie więcej płacić za Wasze przestępstwa zabijania zwierząt w związku z przedostaniem się wapna i innych toksyn do wód podskórnych,ujęcie wody pitnej w Pokrówce na górze w Depułtyczach również pochodzi z wody podskórnej, powyższa żyła zaczyna się od strony Urzędu Gminy Chełm(wszystko jest na mapach, ile pozostało czynnych studni głębinowych) .2020-08-01 08:16:11-Zastępca wójta Lucjan Piotrowski dał się załapać na zabójstwach, zanieczyszczanie źródeł wód pitnych w związku z wydanymi pozwoleniami na ekologiczne oczyszczanie ścieków zostało zakwalifikowane jako usiłowanie zabójstw w obrotach gruntami poniżej 1ha , na Gminie spoczywa obowiązek w takich obszarach wykonać kanalizacje sanitarną i deszczową, wkręciliście ludzi oby dziady którzy nic nie mają w powyższych obszarach zamieszkiwali zabijali rolników którzy korzystają z własny ujęć wody pitnej w postaci studni głębinowych.

 • Przy skierowaniu takiej sprawy do ONZ można uzyskać honorowego ambasadora praw obywatelskich , Nobla i milion dolarów. 2020-07-27 17:57:39

  Parlamentarny -Adam Andruszkiewicz-Jest to naruszenie również norm Unijnych. 2020-07-27 10:47:33 Możesz podać podstawę prawną nadani kolejnym 10 gminom statusu Miasta? Takie działania powinny być poprzedzone Referendami w danych gminach. Chyba wiem, chodzi za pewne o ustawę o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 2013roku poz. 503 nad której przegłosowaniem nakłaniała obóz prawicowy w Sejmie Beata Mazurek( uchwalili te szmaciarze łamanie praw człowieka), lecz jest druga strona medalu tego szamba,przestępstw patologicznych nie powinniśmy sklejać , poprzez wliczanie przez Resort Finansów środków finansowych do dochodu pochodzących z oszustw, z każdym rokiem podatkowym podwyższanych o wskaźnik inflacji Obwieszczeniem Ministra Finansów .

 • GŁUPOWATE SUKI KACZORA POWINNI PRZESTAWIĆ NA WODĘ SKAŻONĄ ZGODNIE Z TYM JAKIE PIEKŁO LUDIOM W OBSZARACH CHRONIONYCH ZGOTOWAŁY 2020-07-26 19:02:08

  Zabiłeś stopniowo Andrzeja Leppera , masz krew na rekach i nie boisz się bandyto Polaków czy odpowiedzialności za zniszczenie trójpodziału władzy konstytucyjnej , niezawisłość Sądowniczej, DALIŚCIE Z KACZOREM LUDZIOM MOŻLIWOŚĆ LEGALIZACJI PRZESTĘPSTW KTÓRYCH W ŻADEN SPOSÓB NIE MOŻNA SKLEIĆ, OBRACANIE GRUNTAMI ROLNYMI BEZ INFRASTRUKTURY PRZERODZIŁO SIĘ W MASOWE ZABÓJSTWA,GDYŻ ZROBILIŚCIE Z LUDZI DZIADÓW , NABYWCY TYCH GRUNTÓW UWAŻALI SIĘ ZA BONZÓW W OBSZARACH CHRONIONYCH W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM WYKONALI NA SWOICH NIERUCHOMOŚCIACH ZE ŚRODKÓW UE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW EKOLOGICZNE , PRZED USYTUOWANIEM ZBIORNIKÓW ROZCIEŃCZAJĄCYCH WE WYKOPY OCZYWIŚCIE WSYPYWANO WAPNO , DZIADY ZGINĘLI ZE WŁASNEJ BRONI, PONIEWAŻ KUPUJĄCY ZANIECZYŚCILI ŹRÓDŁA WÓD PITNYCH STUDNIE GŁĘBINOWE, ZABIJAJĄC ZWIERZĘTA DANEGO ROLNIKA I JEGO RODZINĘ , SAMI BONZY NIE WYKONALI STUDNI GŁĘBINOWYCH PONIEWAŻ BYŁ ZAKAZ W KRAJU PODŁĄCZAJĄC SIĘ DO WODOCIĄGÓW, DLA PODATKÓW OD NIERUCHOMOŚCI ZABILIŚCIE TYSIĄCE BIEDNYCH POLAKÓW. 2020-07-26 07:53:43 Panie Ziobro obrażasz Polaków, twierdzisz iż wypowiadasz się w imieniu Rządu, z Kaczyńskiego i Morawieckiego zrobiłeś błaznów nie wspominając o Gowinie, wbrew zapisom umowy koalicyjnej Zjednoczonej Prawicy zarządzasz trzema resortami(Ministerstwo Sprawiedliwości z funkcja Prokuratora Generalnego w jeden resort połączyłeś, dzięki przestępcy Premierowi Beacie Szydło która powinna być postawiona przed Trybunałem Stanu).

REKLAMA
 • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA