×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Marcin Czyczerski prezesem zarządu CCC? Decyzja 8 marca

Dariusz Miłek zrezygnował ze stanowiska prezesa zarządu CCC i planuje przejście do rady nadzorczej. Namaścił już swojego następcę. Zostanie nim najprawdopodobniej Marcin Czyczerski, aktualny wiceprezes ds. finansowych CCC.

Marcin Czyczerski prezesem zarządu CCC? Decyzja 8 marca
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Powodem rezygnacji jest intencja prowadzenia spraw spółki z poziomu nadzoru, w związku z tym założyciel, główny akcjonariusz i dotychczasowy prezes CCC zgłosił swoją kandydaturę na przewodniczącego rady nadzorczej.

- Obejmując funkcję przewodniczącego rady nadzorczej, Dariusz Miłek będzie miał możliwość spojrzenia z wyższej perspektywy na sprawy spółki i zwiększyć koncentrację na obszarach, które mają największy potencjał wpływu na wzrost wartości firmy, takie jak rozwój produktu i dalsza ekspansja. Wprowadzone zmiany pozwolą również powierzyć większą odpowiedzialność operacyjną zarządowi i kadrze menadżerskiej - poinformowała firma CCC w komunikacie.

Jako swojego następcę wskazał Marcina Czyczerskiego. To aktualny wiceprezes ds. finansowych CCC. Kandydatura uzyskała aprobatę rady nadzorczej i - jak podała spółka - będzie formalnie głosowana już 8 marca.

Czyczerski jest doktorem nauk ekonomicznych, ukończył studia doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, a wcześniej studia na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej (kierunek: zarządzanie finansami), a także studia na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Nauk Społecznych (kierunek: marketing polityczny) - czytamy w informacjach spółki CCC.

Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu. Od 2004 r. związany z Grupą Volkswagen. W latach 2010 – 2016 pracował dla Grupy Volkswagen jako dyrektor zarządzający spółki Sitech Sp. z o.o. z siedzibą w Polkowicach, pełniąc jednocześnie funkcję prokurenta. W spółce odpowiadał za zarządzanie w obszarach finansów, rachunkowości, controllingu, HR, IT i administracji. Wcześniej w spółce pracował jako dyrektor logistyki i kierownik finansowy. Od roku 2006 jest również wykładowcą na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz UJW w Polkowicach.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Marcin Czyczerski prezesem zarządu CCC? Decyzja 8 marca

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA